• Аксесуари
Про бренд

Lexon

ТМ LEXON — це 30 років досвіду на ринку, більш ніж 180 нагород за дизайн, плідна співпраця з найпрестижнішими дизайнерами, більш ніж 6000 точок продажів по всьому світу. Lexon зарекомендував себе як всесвітньо відомий французький дизайнерський бренд. Його позачасові колекції товарів для будинку, офісу та подорожей поєднують в собі яскраву індивідуальність з простотою у використанні, приносячи естетичну насолоду в повсякденне життя. З моменту свого створення в 1991 році Рене Адда, Lexon неухильно розширює кордони і вносить зміни в світ дизайну, залишаючись вірним своєму прагненню робити невеликі предмети корисними, красивими, інноваційними та доступними. Lexon встановив особливі відносини з творчістю і співпрацює з кращими дизайнерами з усього світу для створення позачасових колекцій. Це стосується усього: електроніки, аудіо, дорожніх аксесуарів, товарів для офісу або відпочинку.

СТАНДАРТИ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ
Дизайн, ціна та якість — основні елементи в розробці продуктів Lexon. Це робить задоволення потреб клієнтів пріоритетом і гарантією того, що продукт є частиною їхнього повсякденного життя. Продукція Lexon виготовлена з матеріалів, ретельно відібраних з урахуванням їх естетики та довговічності, відповідає високим вимогам до якості і простоти в повсякденному використанні. Lexon прагне постійно розробляти інноваційні та доступні продукти.

ВИЗНАННЯ СВІТУ
Отримавши більш ніж 180 міжнародних нагород в галузі дизайну, таких як Red Dot, iF Design Award, German Design Award і China Good Design Award, Lexon став брендом must-have, визнаним в усьому світі. Ці призи, що присуджуються міжнародним журі, підкреслюють вимоги Lexon до якості та лідерство в області дизайну. Його продукція відображає тривалий процес досліджень і плідну співпрацю між дизайнерами і брендом, які поділяють одні й ті ж цінності.

Деякі зі знакових предметів бренду представлені в постійній колекції найбільших музеїв світу, таких як Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва і Центр Помпіду в Парижі. Найпрестижніші дизайнерські бутіки та універмаги, такі як Louis Vuitton Foundation, Galeries Lafayette, BHV, Le Bon Marché і MoMA Design, підтверджують значимість бренду в роздрібній торгівлі. Місія Lexon — пропонувати сучасні, дизайнерські об'єкти для створення стилю та індивідуальності для вас та вашого дому.
Повний опис