Про бренд

Vidoretta

Історія:

Компанія Vidorreta, яка розташована на Сервері дель Ріо Алхаме в серці Іспанії, присвятила себе проектуванню і виробництву жіночого взуття еспадрільї (espadrilles). Історія появи взуття еспадрільї (espadrilles) почалася в 1936 році, коли Іспанія була учасником громадянської війни. Майже тридцять років потому, еспадрільї (espadrilles) були перетворені в символ моди. Еспадрільї - традиційне іспанське взуття.

Філософія компанії:
Мета - сприяти руху, веселощам, розслабленню, елегантності в будь-які пори року.
Мотиви та деталі - ось що відрізняє взуття, розроблене і створене для кожної особливої особливої ​​жінки із загального еспадріля.
Технологія та особливості взуття:
Еспадрільї (espadrilles) - це літнє взуття з легкого текстильного верху і джутової мотузки, яка дозволяє взуттю чудово пристосовуватися і приймати форму ніг, дає максимальний комфорт і повітропроникність. Таке взуття носять на босу ногу. Його розширення дозволяє ногам осідати на джут, як на подушці. Природна гумова підошва приклеюється за допомогою вулканізації з високою температурою і тиском, що дозволяє уникнути використання клею для досягнення чудового єдиного зчеплення без шкоди для гнучкості.
Головною особливістю взуття, є:
- мотузкова підошва;
- натуральні матеріали;
- ручна робота.
Завдяки гумовій підошві взуття торгової марки Vidorreta не ковзає на гладкій поверхні, і по піску в них пересуватися більш ніж комфортно.
Дизайн босоніжок може бути різноманітним:
- з відкритим або закритим носком;
- з відкритою або закритою п'ятою;
- із зав'язками на щиколотках або на шнурівці.
Все це надає espadrilles транспірацію, яка запобігає накопиченню поту на ногах.
Повний опис