Гарантії

АДРЕСИ МАГАЗИНІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ГАРАНТІЙНОГО РЕМОНТУ

З питань гарантійного ремонту (в разі, якщо гарантія не закінчилася) - Ви можете звернутися в магазин покупки товару

ГАРАНТІЙНІ СТРОКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ

Згідно з р. І ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний строк — це строк, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов’язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з р. ІІ ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.

Відлік гарантійного терміну носіння (експлуатації) починається з дня продажу товару або початку сезону (для сезонного товару):


Одяг, хутряні та інші вироби:
––– весняно-літнього асортименту — з 1 квітня;
––– осінньо-зимового асортименту — з 1 жовтня.

Взуття:
––– зимового сезону — з 15 листопада по 15 березня;
––– літнього сезону — з 15 травня по 15 вересня;
––– весняно-осіннього сезону — з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.


Гарантійні терміни для одягу

30 днів з дня продажу або з початку сезону.


Гарантійні терміни для взуття

Взуття для дорослого населення: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття дитяче: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття для активного відпочинку: 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття домашнє і дорожнє: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.


Гарантійні терміни для шкіргалантерейних виробів

Сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Рукавички, ремені поясні, сумки господарські, пляжні, вироби з дрібної шкіргалантереї: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Валізи, портфелі ділові та дорожні, папки: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРУ ДЕФЕКТУ ВЗУТТЯ

Перелік прихованих дефектів взуття виробничого характеру, що можуть виявитися протягом гарантійного терміну експлуатації

Шкіряне взуття:

По верху взуття:осипання фарби; крізні тріщини; розрив ниткових швів; розрив деталей верху по канту і стібках, що з'єднують деталі; крізні порізи, що виникли у процесі виробництва; виповзання затяжного пруга; відсічка деталей верху стібками; виступання плям окрім плям, які виникли в результаті потрапляння на взуття хімічних речовин або неправильної експлуатації (в надмірно вологому середовищі); тріщини лакової плівки натуральних і синтетичних шкір.

По низу взуття:перелом, викришення, відрив підошов; відрив ранта; відклейка крокуля; перелом, відрив, відставання каблуків (крім механічних пошкоджень); відставання набійки через пошкодження втулки, окрім пошкодження втулки через заміну набійки невідповідної конструкції.

Внутрішні деталі взуття:перелом, короблення, руйнування устілки; зношеність підкладки; відрив або розрив футора або піднаряду; грубі зморшки на підкладці в пучковій, п'ятковій та носковій частинах; перелом геленка (супінатора); нестійкість кольору підкладки до сухого і вологого тертя або бахтормяної сторони безпідкладочного взуття; осідання та деформація задників та підносків, окрім дефектів, які виникли в результаті зовнішніх механічних пошкоджень або неправильної експлуатації (в надмірно вологому середовищі тощо).

Гумове взуття:

Внутрішні деталі взуття:відставання підкладки від гумового верху; розбіжність кольору підкладки з устілкою; розрив підкладки або устілки; зношення підкладки, устілки; відставання гуми від текстильного задника калош.

По верху та низу взуття:водопроникливість; виступання плям сірки; випадання побічних включень з гуми; відставання підошв, підборів; відслоєння облицювальних деталей гуми; розрив ниткових швів взуття з текстильним верхом; відставання гумової обсоюзки; тріщини, що сприяють водопроникливості взуття.

Перелік дефектів шкіряного взуття, що виявляються внаслідок порушення умов експлуатації споживачами

Механічні пошкодження (опіки, порізи, здири, проколи); деформація внаслідок неправильного носіння, сушіння, а також дії хімічних та інших речовин; ремонт, крім заміни набойок та приклейки профілактичних підметок.

Перелік дефектів шкіряного взуття, що можуть бути усунені підприємством-виробником без зниження його споживчих властивостей

По верху взуття:відрив деталей верху по стрічці; відрив оздоблювальної фурнітури; поломка замків-блискавок.

По низу взуття:відрив ранта; відклеювання крокуля;відставання набійки; відклеювання підошви.

ПРАВИЛА ТА ПОРЯДОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВЗУТТЯ

Правила експлуатації взуття

Взуття є складним виробом, що виготовляється із застосуванням високотехнологічних процесів та застосуванням багатьох матеріалів, які можуть по-різному реагувати на умови експлуатації і догляду за взуттям. Це обумовлено необхідністю інформування споживача про правила носіння та догляду за взуттям.


Порядок експлуатації взуття

Після кожного носіння приводьте взуття в порядок.Очищуйте його від пилу та бруду, у разі забруднення жирами використовуйте 1 - 2% мильний розчин шляхом нанесення на взуття губкою. Це дозволить продовжити термін його служіння. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямого сонячного проміння і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми.

Взувайте тільки розшнурованим (розстібнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття.

Не знімайте взуття не розшнурованим та наступаючи на задник - це запобігатиме відриванню підошви. Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, а також з верхом з тканин в дощову погоду. Промокання такого взуття не є причиною для звернення з претензією.

Не носіть взуття на високих або тонких підборах по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може призвести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначене для носіння за умов рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не повинні бути підставою для подання претензій виробнику.

Обережно обходьтеся з декоративною фурнітурою на взутті.

Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ВЗУТТЯ ТА ДОГЛЯДАТИ ЙОГО

Як правильно вибрати взуття

Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру взуття тому, що в разі невідповідності розмірів взуття та ноги можуть виникнути проблеми: з одного боку неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я ніг, а з іншого - це може спричинити деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та заломів.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне та інше). Форма та висота підборів повинні відповідати статурі споживача.

Спочатку носіть взуття недовго, щоб воно могло пристосуватися до форми ноги. На роботу носіть взуття зручне, міцне, на підборах висотою 30 - 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткотермінового носіння на вихід; спортивне - для занять спортом.

Як правильно доглядати взуття

Шкіряне взуття

Після знімання взуття очищуйте його від пилу та бруду щіткою або м'якою ганчіркою. Для того, щоб взуття довгий час зберігало гарний зовнішній вигляд, не пропускало вологу та не втрачало форму, використовуйте якісні спеціальні засоби догляду за взуттям (крем, апретура, поліроль тощо).

Взуття із лакованої шкіри

Це взуття потребує особливої турботи, оскільки не переносить температури нижче нуля. Одягніть взуття за 10 хвилин до виходу, щоб запобігти пошкодженню його морозом. Тепло ноги передається взуттю, завдяки чому воно буде охолоджуватися повільно, не одразу. Цим зможете запобігти утворенню тріщин. Не рекомендується носити таке взуття при температурі нижче - 5 град. C.

Після знімання взуття очистіть його від пилу та бруду вологою м'якою ганчіркою, після чого протріть взуття сухою ганчіркою, змоченою у вазеліновій, касторовій або льняній олії. Протріть лакові частини, після чого швидко натріть їх ганчіркою з фланелі.

Взуття з верхом із замші та велюру

При забрудненні взуття видаліть бруд спеціальною щіткою або губкою (при необхідності висушити взуття природним шляхом), обробіть взуття спеціальним засобом для чищення замші та нубуку. Поверхню взуття не варто сильно терти тому, що зовнішні волокна можуть бути пошкодженими і матеріал втратить свої властивості.

Перед застосуванням засобів необхідно вивчити рекомендації підприємства-виробника щодо його експлуатації.

Взуття із штучних матеріалів

Привабливе тим, що довгий час зберігає приємний зовнішній вигляд і легко чиститься. Взуття закритого типу придатне для носіння в холодну і дощову погоду.

Для очищення від пилу та бруду після знімання взуття вимийте водою кімнатної температури і натріть до блиску сухою м'якою ганчіркою.

Однак, треба враховувати, що взуття із штучної шкіри є менш комфортним і гігієнічним і для нього використовується лише спеціальна взуттєва штучна шкіра.

Угода Користувача

1. Загальні положення

1.1. Ця угода укладається між ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» - компанією, що надає доступ та послуги сайту intertop.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту – відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту intertop.ua, наданих ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

1.3. Використовувати інтерактивні ресурси сайту intertop.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2. Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2. У деяких випадках ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача».

2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» з Вашої явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5. Як і багато інших сайтів, сайт intertop.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину INTERTOP.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (intertop.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення..

2.7. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів на сайті INTERTOP.ua.

2.8. Відомості на сайті intertop.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті intertop.ua, є інтелектуальною власністю ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту intertop.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення..

5. Використання матеріалів сайту

5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту intertop.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» буде розцінювати факт використання користувачем сайту intertop.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3. Діяльність ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою intertop.ua/security/.

АДРЕСИ ТОВАРИСТВ З ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
Вінницька обл.
21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, тел.: (0432) 39-9955

Волинська обл.
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 8, тел.: (0332) 72-4826

Дніпропетровська обл.
49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 23, тел.: (0562) 744-0946

Житомирська обл.
10014, м. Житомир, вул. Черняховського, 3, тел.: (0412) 41-8986

Закарпатська обл.
88000, м. Ужгород, пл. Петефі, 14, тел.: (0312) 61-6374

Запорізька обл.
69093, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 9, тел.: (0612) 64-7512

Івано-Франківська обл.
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича, 6, тел.: (03422) 2-4866

Кіровоградська обл.
25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2, тел.: (0522) 22-2653

Київська обл.
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 6, тел.: (044) 279-9262

Львівська обл.
79000, м. Львів, вул. Чайковського, 20, тел.: (0322) 72-2863

Миколаївська обл.
54001, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58, тел.: (0512) 36-8344

Одеська обл.
65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, тел.: (0482) 22-6168

Полтавська обл.
36011, м. Полтава, вул. Пушкіна, 16, тел.: (0532) 56-5634

Рівненська обл.
33028, м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 5, тел.: (0362) 22-1423

Сумська обл.
40007, м. Суми, вул. Харківська, 101, тел.: (0542) 33-3487

Тернопільська обл.
46001, м. Тернопіль, бул. Шевченка, 11, тел.: (0352) 52-3216

Харківська обл.
61022, м. Харків, вул. Сумська, 45, тел.: (057) 700–3968

Херсонська обл.
73000, м. Херсон, вул. Бєлінського, 15, тел.: (0552) 24-6052

Хмельницька обл.
29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, тел.: (0382) 76-2929

Черкаська обл.
18008, м. Черкаси, вул. Крупської, 56, тел.: (0472) 45-6205

Чернівецька обл.
58000, м. Чернівці, вул. М. Заньковецької, 4, тел.: (0372) 55-3189

Чернігівська обл.
14005, м. Чернігів, пр. Миру, 49-А, тел.: (04622) 7-4884

м. Київ
04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 29-А, тел.: (044) 417-2127