• Чоловіче взуття
Про бренд

Lloyd

У 1888 році Х. Ф. Мейер заснував в Німеччині, в Бремені фабрику з виробництва взуття. А назва Lloyd з'явилася в 20-х роках XX століття. У той час компанія намагалася знайти таку назву, яка пасувала б якісному взуттю і привертала іноземних покупців. Так була обрана і зареєстрована торгова марка Lloyd. Майже незмінений з того часу логотип використовується й досі на кожній парі взуття Lloyd.
У 1942 році фабрика переїхала в невелике містечко Зулінген недалеко від Бремена. У 1977 році був відкритий завод на Мальті, де здійснюється початковий етап пошиття, після чого проводиться монтаж готового взуття в Зулінгені. Тому маркування «Made in Germany» на кожній парі взуття Lloyd повністю відповідає дійсності. Тоді ж було відкрито власний завод в Румунії, де також проводиться пошиття заготівель взуття.
У 2001 році в Зулінгені було відкрито нове виробництво з технологічним обладнанням, що відповідає рівню останніх стандартів. З 2001-го року компанія стала виробляти жіноче взуття, яке орієнтується на сучасних, стильних бізнес-леді. Що стосується чоловічого взуття, то цей напрям є основним і значним для компанії.
Головний принцип компанії – зберігати баланс трьох основних складових: якості, комфортності, дизайну, і відповідати запитам сучасного споживача.
Напрямки:
- спортивний напрямок і моделі серії casual;
- класичні моделі, колодки і дизайн яких залишається незмінними - бізнес-взуття для старшої вікової групи;
- модний, сучасний напрям. Це туфлі, що відповідають останнім тенденціям моди для всіх тих, хто хоче бути кращим у всьому і завжди – взуття для молодих сучасних чоловіків;
- моделі серії «EXTRA-WIDE» – це класичне взуття з широкою повнотою;
- мокасини – стильний вибір для весняно-літнього сезону.
Повний опис