• Чоловічий одяг
Про бренд

BONE IDLE

BONE IDLE – бренд-космополіт заснований у 2018 році з основною метою промотувати культ прогресивної особистості та способу життя без жалю, в якому відзеркалюється основні світоглядні тенденції сучасного світу.
Місія бренду створювати одяг якій говорить замість своїх власників через урбаністичний дизайн, сміливі стейтменти та лімітованість.

BONE IDLE випускає базові предмети одягу із вуличною естетикою в стилі смарт-кежуал, та акцентом на унісекс позиції, стираючі грані гендерності, як основне кредо сучасної та мінлівої моди. На початку свого існування, бренд зявився в понад 10 міжнародних медіа - Kaltbult Magazine, The Raw Magazine, The Editorial QC, Obscurae Magazine, En-Vie Fashion та ін. з публікацією про свій перший кампейн знятий під час лютневого Ukrainian Fashion Week в Києві.

Бренд просуває прозоре ставлення у споживацькій полтиці через лімітоване виробництво та ексклюзивний підхід у дизайні. Робота із сертифікованими тканинами європейських виробників дозволяє створювати якісний та конкурентноспроможний продукт, який вже знайшов своїх прихильників не лише серед українських споживачів, а й у західних покупців.
Повний опис