• Аксесуари
Про бренд

Furla

Furla створює сумки, гаманці, портмоне, взуття та невеликі шкіряні аксесуари для жінок та чоловіків. Бездоганна майстерність та естетика Furla знаходять втілення в нових колекціях текстиля, які розробляються з провідними дизайнерами та перетворюють компанію в бренд, символізуючий певний спосіб життя.
Furla – це не тільки італійський стиль, але й італійська пристрасть до якості, яка пронизує всі витвори бренда, які відрізняються елегантною гармонійністю кольорів, мотивів та матеріалів

ШКІРА як МУЗИКА

В 1970-х роках, з приходом другого покоління родини Фурланетто, компанія стала приділяти велику увагу розробці та виготовленню ексклюзивних виробів зі шкіри; саме тоді з'явилася перша колекція сумок і аксесуарів під маркою Furla.
Сьогодні шкіряні вироби Furla є чудовим прикладом вміння компанії вибирати найвишуканіші матеріали і використовувати передові технології і навички кращих майстрів для створення позачасових функціональних творінь, скоєних в кожній деталі, до останнього стібка.

УЛЮБЛЕНЕ ДІЛО, СУЧАСНА ЕСТЕТИКА І ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН
Сучасний дизайн і якісні матеріали об'єднуються в новій колекції сумок і аксесуарів Furla.

Furla – знайди свій ідеальний стиль.

Компанія Furla, заснована в 1927 році Альдо Фурланетто в Болоньї. Зазначивши своє 90-річчя, продовжує спиратися на давні традиції майстерності, досвід, почуття прекрасного і прихильність новаторства. Сумки, взуття та аксесуари Furla для чоловіків і жінок - це втілення ідеальної якості, оригінального творчого підходу, яскравих емоцій і сучасного італійського стилю життя.
Повний опис