• Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
  • Аксесуари
Про бренд

RYLKO

RYLKO – це бренд жіночого та чоловічого взуття, а також шкіряної галантереї, який виготовляється в Польщі та був створений 50 років тому. Чим унікальність RYLKO? Наш бренд славиться натуральною шкірою високої якості, зручними колодками, а також асортимент бренду орієнтований як на людей, які стежать за тенденціями в моді, так і тих, хто цінує класику. Тому, баланс між комфортом та модою – це про бренд RYLKO. Ми є в пресі в таких журналах, як Joy, TwojStyl, Glamour, Avanti, у соціальних мережах, особливо в Instagram, де співпрацюємо з відомими блогерами та медійними особистостями, в онлайн та офлайн магазинах. А також існує понад 140 фірмових магазинів по всій Польщі. Тому наш асортимент постійно оновлюється і ми намагаємося бути з Вами на одній хвилі!
  Бренд RYLKO пропонує елегантне, комфортне та сучасне взуття. Колекція для жінок включає такі лінійки взуття, як RYLKO, RYŁKO Relax, Estima та #RKO. Колекція для чоловіків - лінійка взуття RYŁKO. 
RYLKO - основна лінія продуктів бренду, розроблена як для тих, хто слідує модній тенденції, так і для тих, хто цінує класичний дизайн.

  Чоловіча колекція RYŁKO охоплює широку пропозицію повсякденного, спортивного та класичного стилю взуття.

  Жіноча колекція: RYŁKO Relax - баланс між комфортом і модою для тих, хто цінує такі властивості взуття, як м’яка, гнучка підошва, спеціальні вставки та інші зручності

  #RKO - свіжа, авангардна та сучасна колекція для сміливих жінок, які хочуть виділятися серед інших.
  
  Estima - елегантна та завжди модна і сучасна лінія, дуже чуттєва, виготовлена з найкращих матеріалів. Увага до деталей робить цю колекцію ідеальною навіть для особливо вимогливих.
Повний опис