• Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
  • Дитяче взуття
Про бренд

Keen

На ринку спортивних компаній особливу нішу займає бренд Keen: молода компанія, яка швидко розвиває і демонструє швидкі темпи розвитку і встигла завоювати свою аудиторію шанувальників у всьому світі.
Головна спеціалізація – випуск високоякісного взуття для жінок та чоловіків. Продукція призначена для активного відпочинку на природі та для занять спортом.

Компанія заснована в 2003 році на чолі юного хлопця Мартіна Кіна, який ще з дитинства любив щось робити. Пізніше його хобі започаткувало великий бізнес зі світовим ім'ям.

Першим витвором стали сандалії Кен, які отримали критику від експертів. Проте критика ще більше посилила бажання Мартіна вдосконалитись. Через два роки розширився асортимент продукції, покращилися її експлуатаційні якості, а також було змінено дислокацію: компанія з Орегони переїхала до Портленду.

Бренд позиціонує себе, як виробник сучасного взуття для спорту, відпочинку та щоденного носіння. Продукція, що виробляється, відповідає стандартам якості. А ще виробник Keen при будівництві нових виробничих приміщень використовує лише перероблені матеріали, тим самим піклується про навколишнє середовище.

Вся продукція бренду відрізняється зносостійкістю. Вона застосовується як для активного відпочинку, так і для повсякденних прогулянок. Відмінною її рисою є поєднання двох стилів: спортивного та класичного, що дозволяє носити взуття під будь-який стиль одягу.

Додаткова перевага – гнучка та легка підошва: легкі рухи при ходьбі без особливих зусиль. Ось тому, під час носіння взуття практично не відчувається на нозі. Варто також відзначити гарну амортизацію, яка продумана до дрібниць.
Повний опис