Про бренд

Logic Clothes

Logic Clothes – український бренд жіночого одягу. Всі ідеї народжуються і реалізуються в Києві, з 2015року.
Logic Clothes – це логіка простоти, увага до деталей, емоційність, дозований концептуалізм і підкреслена жіночність, доречні протягом звичайного дня, комфорт, демократизм.
Logic Clothes — це бавовняні, віскозні, льняні тканини. Складні тональності, рідкісні принти і незвичайні поєднання.
Logic Clothes— це жіночні силуети при гарантованій зручності речей. Адже краса не суперечить здоровому глузду і може бути абсолютно універсальною.
Logic Clothes — це слідування трендовому контексту. Ми не сперечаємося з модою. Нам вистачає простору для експерименту і самовираження в заданих модою напрямках. Ми живемо тут і зараз.
Logic Clothes — відшиває речі в невеликих обсягах, тому ми вправі говорити про унікальність. Все виготовляється виключно в Україні.

Ми шиємо те, що вражає, зачаровує, запам'ятовується і не повторюється. Ми шиємо те, що сперечається з мас-маркетом за якістю ідей, пошиття і матеріалів. Ми шиємо те, що носиться довго і дарує радість стабільними порціями. Ми динамічно слідкуємо за модою, але не бачимо протиріччя між швидкою зміною трендів і стильними довгограючими речами. Мода і стиль живуть в наших головах на рівних правах. Ми лаконічні, емоційні, відкриті новому і демократичні. Чому? Тому, що за цим майбутнє!
Повний опис