• Аксесуари
Про бренд

Uzspace

UZSPACE - відомий бренд багаторазових пляшок для напоїв з ЕКО пластика.
Унікальною особливістю всіх продуктів UZSPACE в лінійці є тип використовуваного матеріалу - Tritan by Eastman - інноваційна американська розробка. Tritan - це сополіефір складного складу, призваний замінити скло там, де класичний матеріал небезпечний. Так, Tritan використовують у медичній, ресторанно-барной індустрії і звичайно в області персональної багаторазової тари для напоїв.
Чим відрізняється Tritan від стандартного харчового пластику PET? Перш за все своєю стійкістю до ударів. Пляшку UZSPACE вкрай складно розбити або розчавити, саме тому ми даємо довічну гарантію на корпус.
Другою особливістю продукції UZSPACE є використання унікальної технології відкриття кришки на кнопці і наявність спеціального замка від випадкового відкриття.
Пляшки UZSPACE відмінно підходять не тільки для спорту, але і готові супроводжувати свого користувача щодня на роботу, в школу, інститут, подорож або просто на прогулянку.
Вода - головне джерело балансу організму. Широка гама кольорів і обсягів доповнить будь-який трендовий образ і забезпечить потрібною кількістю води з собою.
За офіційними даними ВООЗ, щорічно кожен житель Європи виробляє до 40 кілограм пластикового сміття. Ми поділяємо цінності сучасної людини і прагнення зменшити шкідливий вплив одноразового пластику на природу, тому нашою головною місією ми вибрали допомогу некомерційним організаціям в оптимізації пластикових відходів в Україні та світі.
Долучайтеся до звички пити воду частіше і робити це без наслідків для природи!

Повний опис