Про бренд

Twinsber

Twinsber - український бренд спортивного одягу для йоги, стретчинга, танців та інших видів спорту, головне завдання якого - комфорт, натуральність та впевненість кожної дівчини.

Якісний італійський трикотаж, гіпоалергенна тканина з мінімальним вмістом синтетики забезпечує комфорт при навантаженнях; особливий крій виробів підкреслює індивідуальність кожної дівчини, яка обирає Twinsber, а широкий асортимент моделей та кольорів дає свободу вибору.

З кожним роком екологічні проблеми стають усе більш актуальними у всьому світі. Команда Twinsber приділяє цьому питанню багато увагу і зі свого боку почала використовувати альтернативні, більш екологічні варіанти виготовлення одягу. Таким чином в колекції бренду з'явилися декілька унікальних еко-моделей, створених з турботою про планету та довкілля.

SUSTAINABLE COLLECTION BY TWINSBER & PURE ONE - колекція, створена в колаборації з українським брендом PURE ONE, з тканини, яка виготовлена екологічно чистим способом із натуральної сировини, переважно евкаліпта. Вона має виняткову здатність адаптуватися до коливань температур, відводить вологу та ідеально підходить для чутливої шкіри. Костюми цієї лінії об'єднують у собі функціональність, оптимальний комфорт та екологічність.

SAVE THE OCEAN - базовий комплект, виконаний з 78% високоякісного поліефірного волокна (переробленого пластика) з турботою про нашу планету та повним усвідомленням актуальності проблеми глобального забруднення світового океану.

Бренд Twinsber існує вже більше 5 років, а його колекції представлені в магазинах України (Київ) та Сполучених Штатів Америки (Маямі).

Завдання бренду - показати, що якість вашого життя - це результат вашого вибору, а вибір на користь себе - це про турботу.
Повний опис