• Жіноче взуття
Про бренд

INUOVO

«Inuovo» - виробник модного взуття зі Стамбула, офіційно зареєструвалb свій бренд відносно нещодавно, у 2010 році. Однак, за цією молодою торговою маркою стоїть сімейне підприємство з більш ніж 100-річною історією. Продаючи свою продукцію за кордон лише рік, в 2012 році Inuovo став найбільшим турецьким імпортером взуття. Сьогодні взуття цього бренду продається на 6 континентах більш ніж в 50 країнах. При цьому 80% продукції поставляється в Європу.
Взуття «Inuovo» виготовляється тільки з натуральної шкіри, багато операцій по її пошиття досі виконуються тільки вручну. У колекціях виробника є жіноче взуття всіх фасонів, а колірна гамма включає всі природні відтінки шкіри: від світло-коричневого до чорного. Inuovo пишається унікальною обробкою своїх моделей, для якої використовуються і тиснення, і вишивка, і декорування хутром, металевими ланцюжками і пряжками, і багато інших технологій.
Особливу гордість бренду «Inuovo» складають літні сандалії та балетки. Вони оформляються дуже незвично і цікаво - для їх декору використовуються шкіряні ремінці, мотузки, банти і навіть пір'я. Завдяки жіночному, і в той же час зручному фасону, вони легко поєднуються з будь-яким образом: від повсякденного до вечірнього.
Повний опис