Про бренд

Baldinini

Baldinini – італійський бренд взуття, сумок та аксесуарів для чоловіків та жінок, заснований у 1910 році родиною Балдініні. 

Власником та арт-директором у наш час є Джиммі Балдініні. З самого початку і до сьогоднішнього дня бізнес відомого бренду Baldinini є сімейним бізнесом та має цікаву історію. Перше виробництво з виготовлення високоякісного взуття на замовлення за індивідуальними мірками сім'я Балдініні відкрила у 1920 році. Спочатку це було класичне взуття (туфлі, черевики), яке почало набувати величезної популярності і далі призвело до розширення майстерні і нарешті до відкриття перших магазинів в Італії. На сьогодні компанія пропонує широкий асортимент взуття, як жіночого, так і чоловічого. 
Взуття для жінок: чоботи, черевики, ботфорти, кросівки, сандалі, туфлі, кеди. Взуття для чоловіків: черевики, кросівки, чоботи. Також щороку рік виходить нова колекція сумок та аксесуарів, таких як: палантини, гаманці, шарфи, шапки. Чоловічі та жіночі туфлі виготовляються вручну на замовлення за індивідуальними мірками. Поступово високоякісне взуття набуває популярності. Родина Балдініні розширює виробництво та відкриває магазини по всій Італії. 

Дизайнер пропонує широкий модельний ряд взуття. 

Для жінок випускає босоніжки, туфлі-човники, ботильйони, сандалії, сабо, балетки, еспадрильї, чоботи та ін. 

Для чоловіків створює мокасини, дербі, оксфорди, кросівки, кеди, броги та ін.
Повний опис