• Жіночий одяг
Про бренд

Designed for Fitness

Designed for Fitness – це історія про завзятість, жагу результату і максимум задіяних сил. Усе було як у справжніх спортсменів: від першої крепатури до звички, від бігу на короткі дистанції до марафонів, від одного гравця до великої збірної. У 2015 році ми почали лише з бажання щось змінити у світі фітнес-фешн-індустрії, а зараз це понад сто представництв по всьому світові, спорт, кежуал, пляжні колекції, аксесуари та верхній одяг.

ПРО ПРОДУКТ
Designed for Fitness сьогодні міксує яскраві принти та фактури, створює колекції із сертифікованих італійських тканин Lycra Sport, розроблених спеціально для пошиття спортивного одягу. Також є колекції з використанням ниток Econyl (перероблений пластик), і принтів, нанесених за допомогою інжекторного друку, завдяки якому вироби не втрачають первісного вигляду, кольору та чіткості зображень.

ПРО ТЕБЕ
Із кожною покупкою у DF дівчина отримує не просто одяг для тренування і повсякденного стилю. DF – це передусім упевненість, емоції, енергія, сила волі та сексуальність. Це можливість бути різною й обирати комплект за настроєм серед базових і принтованих колекцій. Це одяг не тільки для майстрів спорту, але й для прихильниць здорового, активного способу життя, і просто дівчат #1. А це ж про тебе, правда?
Повний опис