• Чоловіче взуття
Про бренд

Tanner

Це Tanner, наш майстер зі шкіряних справ, який у минулому житті працював на інших. Тепер він створив бренд шкіряного взуття ручної роботи, який підкреслює брутальність та твій темперамент. У нього вклав свою душу, силу характеру та трішки чоловічої скупої емоційності.

Tanner не штампує однакові моделі, аби якнайбільше продати. Він без поспіху та впевнено робить свою справу, бо це його кайф. Він зберігає традиції ручного ремесла, але й поєднує їх із сучасними технологіями (наприклад, використовує 3D-софт, щоб одразу візуалізувати майбутню модель до деталей), коли створює новий ексклюзивний дизайн взуття.
Tanner — твій друг. Він прислухається до твоїх побажань, бо не вважає себе ідеальним, але хоче шити ідеальне взуття для тебе. А ще сам може дати тобі пораду, коли ти шукаєш пару, у якій і крафтового випити в пабі можна, й угоду на кільканадцять тисяч укласти не соромно.

Бренд “Tanner” - це найвища точка якої досягла наша команда за двадцятирічну історію виробництва.
Це історія про те, що українська якість може бути не гірша за італійську, а ще і доступніша.

Кожна пара виготовлена з телячої шкіри найкращої якості. Ми використовуємо лише натуральну італійську шкіру для справжніх поціновувачів ручної роботи.Ми відкриємо вам усі секрети давнього ремесла - виготовлення шкіряного взуття та зламаємо стереотипи, пов'язані з доглядом за шкірою.Ми знаємо, що елегантні та якісні черевики - фундамент успішного чоловічого образу.
Повний опис