• Чоловічий одяг
  • Аксесуари
Про бренд

Fahrenheit

Виробнича компанія Фаренгейт була заснована в Києві в 2009 році. 

За 12 років роботи продукція стала відомою і впізнаваною на ринках України і Європи. В основному це зумовлено головною ідеєю компанії: довести, що продукція, розроблена і виготовлена в Україні, може успішно конкурувати з зарубіжними аналогами. 

Що для цього необхідно? Ми знаємо відповідь. Вдале співвідношення технологічності і привабливого зовнішнього вигляду, використання якісних матеріалів від відомих світових виробників, сучасні методи організації виробництва і гнучка цінова політика. 

Сьогодні одяг з логотипом FAHRENHEIT знають і успішно використовують не тільки рибалки і мисливці, в тісному контакті з якими ми почали свій шлях. Одяг стає досить популярним серед туристів і любителів активного відпочинку. 

Компанія відкрита для експериментів і завжди готова пробувати свої сили в нових, абсолютно невідомих напрямках. 

За багато років роботи компанія Фаренгейт прийшла до чіткого розуміння того, що грамотна організація виробництва і уважне ставлення до працівників здатні творити дива. Використовуючи сучасні матеріали, технології і обладнання одночасно з передовими методами організації виробництва, компанії вдалося досягнути високих результатів.
Повний опис