Про бренд

Moremo

Косметичний бренд MOREMO є результатом вичерпного дослідження іпроекту корпорації SEWHA та провідних інститутів косметичних досліджень Республіки Корея. 

Корпорація SEWHA розпочала свою діяльність у 1976 році та є одним з лідерів косметичного ринку Республіки Корея. Продукція бренду MOREMO реалізуєтьсяна ринках США, Японії, Турції, ОАЕ, Кувейту та країн Південно-Східної Азії. Щороку продукти MOREMO отримують безліч нагород як найкращі продукти по догляду за волоссям та шкірою голови. 
Безперечною перевагою є те, що корпорація має свою дослідницьку лабораторію та виробництво. Це дозволяє компанії першими розробляти та використовувати сучасні розробки. У продукції використовуються запатентовані комплекси які Ви не знайдете у жодного бренда. Інноваційні методи глибокої селекції та екстракції дозволяють зберігати всі корисні якості цінних природних компонентів та випускати унікальні і, що важливо, дієві та безпечні продукти. 
Косметика MOREMO має збалансований склад та не містить агресивних компонентів, які могли б зашкодити здоров’ю. Кожен продукт тестується на відсутність шкідливих домішок, відсутність подразнень та алергічних реакцій, а також на ефективність, про що має відповідні сертифікати. 
Продукція бренда не тестується на тваринах та не містить продуктів тваринного походження. Корпорація має сертифікати ISO та GMP, що свідчить про те, що виробництво та продукція бренда відповідають всім Міжнародним нормам оцінки якості та безпеки. 
Назва бренду MOREMO складається зі слів MORE і MOISTURE - що означає вперекладі «більше зволоження». Продукція MOREMO допоможе Вам відновити та зберегти красу волосся, не докладаючи багато зусиль.
Повний опис