• Чоловічий одяг
  • Жіночий одяг
  • Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
  • Дитяче взуття
Про бренд

Hummel

Торгова марка «Hummel» з'явилася в передмісті Німеччини в 1923 році, в той момент, коли Альберт Мессер вирішив виготовляти таке спортивне взуття, яке допомагало б футбольним гравцям відчувати грунт під ногами (в прямому сенсі цього слова) при будь-якій погоді. Так, любов до спорту подарувала світові відомий бренд спортивного взуття і одягу «Hummel».

З 1980 року штаб-квартира компанії знаходиться в Данії, де шанують традиції і якість, завдяки чому, компанія «Hummel» вже 98 років виробляє першокласну спортивну амуніцію для командних видів спорту і має офіційні представництва в 55-ти країнах світу і дистриб'юторська мережа компанії «Hummel» охоплює більше 40 країн. Починаючи з 80-х років, «Hummel» пропонує взуттєву лінію з ексклюзивним дизайном для футбольних команд, відомих всьому світу, - «Реал Мадрид», «Верона», «Тоттенхем Хотспур», - чим приваблює до себе увагу фанатів зі всієї земної кулі.

Іронічний мікс скандинавської естетики і яскравих кольорів у взутті дозволив «Hummel» отримати звання трендсеттер спортивного взуття в середині 80-х.
Місія «Hummel»: «Міняти світ за допомогою спорту». У цій компанії вірять, що спорт - це не тільки фізична активність. На їхню думку, спорт - це універсальна мова спілкування, сила якого здатна усунути будь-які політичні, культурні та релігійні відмінності. «Hummel» знає, що вони в дійсності можуть створити розуміння, взаємна повага і згуртованість у світі за допомогою спорту. Всі проекти, які вони розробляють, вони проводять під девізом: «Все позитивне, що ми робимо для світу, коли-небудь повернеться до нас бумерангом добра». Це вони називають «кармою« Hummel ».

Сьогодні, датський бренд «Hummel» - це досвід і багата історія, пронесені через час. Сучасні технології і комфорт - головні аспекти якості та привабливості даної продукції. Розробники «Hummel» успішно експериментують з ретро лініями і модними тенденціями, так виходить новий виток в історії спортивного взуття і одягу. У своїй продукції компанія орієнтується на екологічність, якість і скандинавський лаконічний дизайн.
Повний опис