Про бренд

FROMUS

FROMUS - український бренд трикотажного одягу.

Він створювався крок за кроком командою професіоналів, що обожнюють свою справу. І зараз з гордістю може заявляти про себе: «Створено в Україні»!

Основним напрямком бренду був обраний трикотаж, який в руках професіоналів може стати шедевром дизайну і зручною річчю одночасно. Трикотажне полотно завжди приємне до тіла і в носінні зовсім не сковує ваші рухи та бажання. У цьому напрямку і став розвиватися бренд, починаючи своє народження з виготовлення футболок і розвиваючи свій асортимент до суконь, брюк, спідниць і верхнього одягу. Бренд виробляє також і чоловічу лінію одягу.

FROMUS свої колекції створює так, щоб у клієнтів була можливість комбінувати вироби і отримувати повні модні образи.

 Велику увагу команда FROMUS приділяє якості. З особливою ретельністю вибирається трикотаж для колекцій, використовується тільки якісний трикотаж. Також велика увага приділяється якості пошиття виробів. Адже перевести потенційного клієнта в розряд постійного, можливо тільки якістю продукції, її сучасністю і відмінним сервісом обслуговування.

 Візитна картка FROMUS - це тільняшки. Смужка ніколи не виходить з моди. А додавши родзинку до виробу, річ стає унікальною. Своїм клієнтам марка одягу пропонує в смужці футболки, майки, джемпери, сукні, спідниці. І на цьому зупинятися не збирається!

 FROMUS орієнтований на доступність своєї продукції, щоб наші вироби могли увійти в гардероб кожного жителя нашої країни і радувати його повсякденне життя своєї зручністю, красою та унікальністю!
Повний опис