Panama Jack — черевики ручної роботи

Кожен виробник взуття прагне зробити свою продукцію ексклюзивною. Але при цьому необхідно максимально автоматизувати виробничий процес, щоб збільшити обсяги продукції, що випускається, і знизити її вартість. Виробник Panama Jack черевики виготовляє з великою часткою ручної праці. У цьому і є ексклюзивність цього взуття, тому що механічна робота обладнання не зрівняється з ручною формою.

Черевики Panama Jack особливо комфортні не тільки завдяки ручній викройці шкіряних елементів, але й тому, що подальший процес позначки виконується на звичайній швейній машинці. Далі робота виконується на автоматизованому обладнанні, але ручна праця на перших етапах наділяє майбутні черевики Панама Джек неперевершеною оригінальністю. Її доповнюють незвичайні дизайнерські рішення моделей. Тому, якщо потрібно здивувати оточуючих або хочеться виразити себе, слід звернути увагу на взуття цього іспанського бренду.

Характеристики черевиків Panama Jack

Слід відразу сказати про наявність моделей з технологією Waterproof. Вона наділяє матеріали вологонепроникністю, за рахунок чого вони не вбирають та не пропускають через себе воду. Завдяки цій технології Панама Джек черевики завжди залишаються сухими всередині незалежно від погоди. Також вони мають такі характеристики:

● Сезонність – осінь-зима.

● Стиль виконання – Casual.

● Матеріал виготовлення – купити черевики Panama Jack можна з нубуку та натуральної шкіри.

● Застібка – лише шнурівка або з додатковими ремінцями, що виконують роль фіксатора та декоративного елемента.

● Колірні рішення – виробник пропонує моделі бежевого, синього, білого, чорного, коричневого та сірого кольорів.

● Матеріал підкладки – виробник Panama Jack черевики купити пропонує із внутрішньою підкладкою з вовни, текстилю, штучного та натурального хутра, а також шкіри.

Великим попитом користуються моделі з комбінованою внутрішньою підкладкою зі шкіри та текстилю. Завдяки широкій кольоровій палітрі черевики Panama Jack можна купити під одяг різного вигляду та стилю. При цьому слід враховувати деякі дизайнерські нюанси. Наприклад, моделі з ремінцями або хутром зовні як декоративні елементи роблять зовнішній вигляд взуття більш презентабельним, а тому і одяг під нього необхідний більш витончений.

Як вибрати черевики Панама Джек

  1. Оскільки це взуття для осені та літа, важливо розуміти з чого виготовлена підошва. Даний виробник використовує звичайну гуму та термополіуретан. Останній жорсткіший, легший і витриваліший, що дозволяє такому взуттю витримувати вищі навантаження. Від бренду Панама черевики з гумовою підошвою менш схильні до ковзання завдяки еластичності матеріалу.
  2. Щоб виглядати стильно, слід віддати перевагу моделям із декоративними елементами. Під вузькі зимові лосини чорного кольору раціонально купити черевики Панама Джек зі штучним хутром із зовнішнього боку верхньої частини виробів.
  3. Щоб правильно підібрати взуття за розміром, необхідно виміряти стопу від п'яти до великого пальця. Отриманий результат порівняйте з розмірною таблицею, щоби черевики Панама Джек купити в пору. Неправильно підібране взуття завдає дискомфорту та швидко зношується.

Вибрати модель з ексклюзивним дизайном можна у каталозі товарів інтернет-магазину Intertop. Завдяки широкому асортименту взуття можна підібрати під будь-який вид одягу. Каталог товарів оновлюється, тому рекомендується відвідувати його регулярно, щоб не пропустити оновлення і нові моделі черевиків від виробника Панама Джек.