Чоботи Lacosta з французьким дизайном

Всім відомо, що зимове взуття має бути теплим і зручним. При цьому не слід ігнорувати естетичні якості, тому що від зовнішнього вигляду виробів залежить їхня комбінація з одягом. Ось чому такі популярні Туфлі Lacoste: взуття цього виробника має високі експлуатаційні характеристики, виділяється цікавими дизайнерськими рішеннями з французьким корінням.

Даний виробник пропонує широку лінійку зимового взуття у стилі Casual, а тому черевики Lacoste мають вільний дизайн, розроблений без будь-яких суворих правил. За рахунок цього дане взуття можна використовувати як для повсякденного носіння, так і для окремих випадків, пов'язаних з офіційними заходами, прогулянками, роботою тощо.

Lacoste — черевики з привабливим дизайном

Розробники приділяють багато уваги стилістиці своїх виробів, комбінуючи кольори та додаючи декоративні елементи. Як останні виступають вставки різних кольорів, які роблять Lacoste черевики помітними з першого погляду. Також дизайн доповнюють різні принти, шнурівка яскравого кольору або підошва відтінку, що відрізняється. Таке поєднання кольорів підходить до різних штанів, починаючи від тканинних штанів і закінчуючи темними джинсами. Купити черевики Лакоста можна у наступному кольоровому виконанні:

● бежеві;

● коричневі;

● білі;

● сині;

● чорні;

● сірі;

● зелені;

● бордові.

Великою популярністю користуються моделі світлих тонів та з круглим носком. Бренд Лакоста чоботи пропонує із плоскою підошвою. У цьому є певні переваги. По-перше, відсутність підбора робить взуття зручнішим, а по-друге, плоска підошва стійкіша на вологій або слизькій поверхні.

Лакоста — чоботи з високими характеристиками

Щоб взуття мало хороші експлуатаційні якості, виробник використовує щільні, зносостійкі та міцні тканини, що мають гарні естетичні властивості. Зокрема, черевики Lacoste купити можна з наступних матеріалів:

● замші;

● поліуретану;

● текстилю;

● гуми.

Для виготовлення верху взуття переважно використовуються натуральна шкіра та замша або комбінація цих матеріалів. Також можна вибрати та купити черевики Lacoste з поліуретану — матеріалу, який славиться високою зносостійкістю.

Текстиль використовують для виготовлення внутрішньої підкладки. Він добре утримує тепло, є добре вентильованим матеріалом, а тому ноги не потіють. Бренд Lacoste черевики купити пропонує з гумовою підошвою. Вона має гарну гнучкість і пластичність, за рахунок чого служить тривалий період. Завдяки всім вищевказаним характеристикам взуття цього бренду завоювало популярність в Україні, де черевики Лакоста купити можна в інтернет-магазині Intertop. Асортимент продукції регулярно оновлюється, тому кожен зможе підібрати модель, що відповідає індивідуальним вимогам.