Теплі та зручні Gem черевики

GEM – це український виробник жіночого взуття, який було засновано у 2015 році. Незважаючи на молодість, компанія постійно збільшує асортимент продукції та впроваджує нові технології у процес виробництва товарів.

Сьогодні від Gem черевики користуються великою популярністю через такі основні причини:

● використання лише якісних матеріалів для створення взуття;

● авторські колодки, які роблю черевики більш комфортними;

● стильний стриманий дизайн, що дозволяє одягати взуття компанії з різним одягом.

Щоб правильно вибрати черевики Gem, в першу чергу слід звернути увагу на такі основні фактори:

● матеріал верху;

● матеріал підкладки;

● висота халяви;

● підошва;

● елементи фіксації.

Матеріал верху

Якщо ви хочете черевики Gem купити, в першу чергу слід звернути увагу, що виробник переважно використовує натуральні матеріали для верху. До основних різновидів слід віднести:

● шкіру;

● замшу;

● нубук;

● текстиль.

Також у деяких моделях можна відзначити нейлонові вставки. Найчастіше вони використовуються для еластичної резинки.

Матеріал підкладки

Gem черевики купити слід у тому випадку, якщо вам потрібне якісне взуття для зими. Однак обов'язково зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлено підкладку. Цей виробник як підкладку використовує:

● байку;

● вовну;

● текстиль;

● хутро.

Висота халяви

Від компанії Gem черевики в Україні можуть відрізнятися висотою халяви. Низькі моделі носити більш комфортно, проте високі краще захищають ваші ноги від попадання води, снігу, бруду тощо.

Підошва

Підошва може бути абсолютно плоскою або з невеликим підбором. Перший варіант забезпечує вищий рівень комфорту. А от черевики Гем з підборами візуально збільшують зріст.

Елементи фіксації

Більшість моделей фіксуються на нозі за допомогою спеціального шнурування. Однак у каталозі компанії також присутні черевики, які передбачають у конструкції еластичну резинку. Це дуже легкий та комфортний варіант. Особливо якщо вам часто доводиться знімати та одягати взуття.

Купити черевики Gem в Intertop

Купити черевики Gem ви можете на сайті або в мобільному додатку Intertop. Тут пропонується лише якісне взуття від вітчизняних та іноземних виробників.