Черевики CAPRICE – стиль, комфорт та практичність

Нещодавно головне завдання зимового взуття полягало в тому, щоб за будь-яких погодних умов утримувати ноги в сухості та теплоті. З урахуванням сучасних модних тенденцій цього недостатньо. Тому черевики CAPRICE не тільки теплі та непромокальні, а й мають цілу низку переваг:

● Комфорт, обумовлений конструктивними особливостями та характеристиками внутрішньої вкладки.

● Безпека на слизьких поверхнях. Черевики КАПРИЗ мають нековзну підошву, тому що вона виготовляється з гуми, що забезпечує гарне зчеплення зі снігом та льодом.

● Тривалий термін служби за рахунок міцності матеріалів, які використовуються для виготовлення верхньої частини взуття.

Це далеко не всі переваги, завдяки яким віддають перевагу купити черевики CAPRICE, а не аналогічне взуття інших брендів. Наприклад, вони цінуються ще й за виконання у стилі Casual, що дає ідеальне поєднання зручності та зовнішнього вигляду.

Черевики КАПРИЗ – відмінна якість матеріалів

Для виготовлення такого взуття виробник використовує різні матеріали натурального походження. Тому кожна модель має гіпоалергенність і гігроскопічність. Це покращує рівень комфорту та повністю виключає появу алергічних проявів на шкірному покриві. Черевики CAPRICE купити можна з наступних матеріалів:

● Натуральна шкіра. Має високу міцність, а також зносостійкість. Тому використовується виготовлення верхньої частини взуття.

● Текстиль – вентильований та гіпоалергенний матеріал. Компанія CAPRICE черевики виготовляє із внутрішньою вкладкою з текстилю.

● Текстиль/штучна шкіра. Така комбінація використовується як виготовлення верхньої частини, так внутрішньої підкладки.

Виходячи з усього вищесказаного, черевики КАПРИЗ купити воліють за ідеальне поєднання матеріалів виготовлення. При цьому можна вибрати найкращу модель завдяки різноманітності пропонованих дизайнів, а це також важливий критерій популярності взуття.

З конструктивних переваг слід відзначити наявність круглого носа. Він більш стійкий в порівнянні з гострим. У модельному ряду КАПРИЗ є черевики з плоскою підошвою без підборів. Якщо підбор є, він може бути висотою 3-5 сантиметрів, залежно від конструктивних особливостей моделі. Таке взуття вважається практичним, оскільки як застібка використовується шнурівка або блискавка. В обох випадках забезпечується надійна фіксація на нозі. У деяких моделях передбачені обидві застібки, що покращує прилягання матеріалу до ноги.

Де купити черевики КАПРИЗ

Виробник пропонує моделі, виконані в широкій палітрі кольорів. Для впевнених у собі людей є варіанти у сірому, білому та чорному кольорах. Тим, хто стежить за модними тенденціями, чудово підійдуть від компанії КАПРИЗ черевика синього, бронзового чи бежевого кольорів. А якщо потрібно підкреслити свій статус, раціонально вибрати темно-синє або світло-коричневе взуття із блискавкою та шнурівкою.

Купити черевики КАПРИЗ можна в інтернет-магазині Intertop.