Зручне взуття TUTO

У магазині Intertop доступна продукція не лише відомих світових брендів, а й локальних вітчизняних виробників, які можуть пропонувати якісне взуття. І Tuto є саме такою компанією.

Фірма була заснована у 2013 році у місті Бровари. Головна мета компанії – створення якісної продукції.

Взуття TUTO – це непогане рішення, якщо ви хочете отримати якісну продукцію за низькою вартістю.

Яким буває TUTO взуття

TUTO взуття переважно пропонується для жінок. Проте засновники компанії не виключають того факту, що згодом бренд може почати випускати моделі для чоловіків.

Якщо вас зацікавило TUTO взуття, каталог від цього бренду містить такі моделі взуття:

● туфлі;

● напівчеревики;

● сандалії;

● чоботи та черевики;

● шльопанці.

Туфлі

Жіночі туфлі – це універсальне взуття, яке може використовуватися для різних цілей. Компанія Tuto пропонує для своїх покупців як повсякденні моделі, які зможуть забезпечити максимальний рівень комфорту, так і урочисті варіанти, що стануть чудовим доповненням для вечірнього образу.

Вибираючи туфлі, обов'язково зверніть увагу на висоту підборів. Він може бути високим, середнім чи низьким.

Напівчеревики

Якщо вас цікавить взуття ТУТО для повсякденних завдань, зверніть увагу на черевики. Фактично це гібрид між туфлями з плоскою підошвою або низьким підбором та черевиками. В основному черевики призначаються для демісезонного періоду. Однак також можна виділити моделі для зимової пори року з якісним утеплювачем.

Сандалії

Сандалії – це найпоширеніша модель взуття, яка дозволяє створити яскравий літній образ. Вони залишають певну частину ноги відкритою, що дозволяє шкірі менше потіти в спекотну погоду.

Чоботи та черевики

Якщо ви шукаєте від TUTO взуття у Києві для зими, чоботи та черевики від цього бренду також існують у великому асортименті. При виборі таких товарів слід звернути особливу увагу на:

● матеріал верху;

● матеріал підкладки (утеплювача);

● висоту підбора;

● якість фурнітури (блискавка, заклепка, шнурівка тощо).

Такий підхід дозволить вам підібрати ту модель, яка точно відповідатиме умовам експлуатації.

Шльопанці

Таке взуття ТМ TUTO, як шльопанці, використовується для домашнього носіння цілий рік. Також можуть передбачатись моделі для літнього періоду.

Шльопанці мають широкий спектр використання. Взуття одягається на вулицю, в спортзал, басейн, на пляж і т. д. Тому до вибору слід поставитися серйозно.

Від TUTO взуття купити в Intertop

Intertop пропонує для покупців великий асортимент взуття вітчизняних та іноземних виробників. Якщо ви вирішили TUTO взуття купити у нас можете завжди розраховувати на такі переваги:

● доступні ціни;

● висока якість обслуговування;

● комфортні умови доставки;

● великий асортимент.

Замовити продукцію можна на офіційному сайті або мобільному додатку.