Практичне та зносостійке Салева взуття

Salewa – це італійський бренд гірського спорядження та одягу, який успішно працює на ринку вже багато десятиліть. Компанія була заснована в 1935 році і з того часу постійно розвивалася, впроваджуючи нові технології та стандарти у виробництво своєї продукції.

Від компанії Салева взуття з'явилася лише у 2005 році. Однак моделі відразу стають популярними. Завдяки багаторічним традиціям фірма точно знає, які якості взуття альпіністи та прості туристи, котрі люблять підніматися в гори, цінують найбільше.

Якщо вас зацікавила продукція компанії Salewa, взуття відповідного типу підібрати досить легко. Слід лише звернути увагу на такі основні критерії вибору:

● матеріали виготовлення;

● сезонність;

● фурнітуру;

● підошву;

● розмір.

Матеріали виготовлення

Взуття Салева може виготовлятися з різних матеріалів залежно від того, для яких умов експлуатації вона призначена. Верх кросівок та черевиків може виготовлятися з:

● бавовни;

● замші;

● мембрани;

● нейлону;

● нубуку;

● поліуретану.

У своїй продукції компанія широко використовує технологію Gore-Tex. Це спеціальний матеріал, який відрізняється високими водовідштовхувальними властивостями. Матеріал виконаний таким чином, щоб взуття якомога триваліший період не промокало, що забезпечує високий рівень комфорту в будь-якій ситуації.

Купити взуття Салева слід також через наявність спеціальних устілок, які виконані за технологією OrthoLite. Вони виготовлені із спеціального матеріалу, що підлаштовується під форму стопи. Таким чином взуття стає ще комфортнішим для носія.

Сезонність

Компанія Salewa виготовляє взуття як для літа, так і для зими. У першому випадку оптимальним рішенням є купівля кросівок від цього бренду. Вони досить зносостійкі, але при цьому легкі, щоб не викликати дискомфорт під час підйому на гору.

Якщо хочете взуття Salewa купити для зими оптимальним рішенням стане покупка черевиків. Зверніть увагу на зносостійкість, водостійкість і утеплювач, що використовується.

Фурнітура

Взуття для підйому в гори повинне мати якісну фурнітуру, яка не тільки відрізняється міцністю, але й надійно фіксує ногу. Це дозволяє забезпечити кращу маневровість та запобігти травмам.

Підошва

Якщо хочете від Salewa взуття купити, додаткову увагу зверніть на конструкцію підошви. Вона має бути еластичною та міцною. Також має значення рельєф протектора. Чим він глибший, тим комфортнішим буде переміщення по слизькій поверхні.

Взуття Salewa купити в Україні в Intertop

Intertop – це магазин, який пропонує продукцію від найкращих світових виробників. Тому не дивно, що тут можна взуття Salewa купити в Україні за доступною вартістю. З нами ви маєте можливість оформити доставку оригінальних товарів по всій країні. У разі виникнення запитань звертайтеся до служби підтримки магазину, представники якої із задоволенням вас проконсультують.