Фірма Biki – взуття для ваших дітей

Дитяче взуття повинне бути зручним, безпечним і з презентабельним зовнішнім виглядом. Це забезпечить гарний комфорт і запобігатиме швидкій втомі ніг. Фірма Biki взуття виготовляє для дітей. В її асортименті чоботи та черевики для осінньо-зимового періоду, які відповідають вищезазначеним характеристикам. Окрім хороших експлуатаційних властивостей, розробники наділили кожну модель презентабельним дизайном. Тому, купуючи Biki взуття для своєї дитини, ви не хвилюватиметеся про те, що його ноги можуть промокнути або замерзнути. Обумовлено це тим, що виробник використовує якісні матеріали, які мають гіпоалергенність і водостійкість.

Оскільки виробник Бікі взуття пропонує для холодної пори року, вона має гарну теплоізоляцію. При цьому виникнення парникового ефекту виключено, що сприяє підвищенню комфорту. Це далеко не всі переваги такого взуття.

Чим гарне взуття Biki

Якість виконання заслуговує на особливу увагу, тому що вироби служать тривалий термін не втрачаючи початкової презентабельності. Виконання у стилі Casual наділяє взуття Бікі не лише модним дизайном, а й високим комфортом. Багато в чому сприяють внутрішня вкладка з текстилю і підошва з поліуретану. Текстиль — добре вентильований матеріал, що має легкість і хорошу фактуру. Поліуретан зносостійкий та добре поглинає механічні удари. Тому Бікі взуття дарує комфорт та безпеку. З інших переваг слід зазначити такі особливості:

● Водостійка за рахунок комбінованого верху.

● Вентильованість завдяки внутрішній вкладці.

● Зносостійкість за рахунок властивостей натуральної шкіри та поліуретану.

● Практичність – шнурівка та липучка надійно фіксують взуття на ногах.

Одна з причин, чому вибирають взуття фірми Biki —комбінований верх. Його виготовляють із поєднання штучної та натуральної шкіри. Остання вставляється на тих ділянках, де потрібна хороша повітропроникність і висока міцність. А там, де ділянки із меншим впливом зовнішніх факторів, використовується штучна шкіра. За рахунок такого рішення Biki взуття купити можна трохи дешевше, тому що вартість штучної шкіри нижча, ніж у натуральної. Крім того, завдяки такому поєднанню досягаються практичність, комфорт та екологічність.

Де купити взуття Бікі

Перед покупкою потрібно виміряти дитині стопу, щоб підібрати взуття за розміром. Для цього потрібно на папері обвести контур ноги, а потім виміряти лінійкою відстань від п'яти до краю великого пальця. Отриманий результат слід порівняти з даними розмірної таблиці виробника, щоб зрозуміти, якого розміру необхідно вибрати взуття Biki. Підібрати її можна у каталозі товарів інтернет-магазину Intertop. Асортимент регулярно поповнюється новими моделями із різними характеристиками. Магазин пропонує взуття Biki купити онлайн з доставкою по Україні.