• Аксесуари
Про бренд

Welder

Наручний годинник з майбутнього.

Бренд Welder (Велдер) по-справжньому прогресивний, інноваційний і дуже крутий. Ця італійська марка випускає 100% дизайнерські наручні годинники. Кожна модель наповнена сенсом та ідеєю. Розробив концепцію годинника Велдер - Итало Фонтано. Вже відомий у всьому світі як творець наручного годинника U-Boat.
Чоловічий і жіночий наручні годинники Welder - це особливий аксесуар. Це годинник для людей сміливих, рішучих і шукаючих себе у цьому світі. Пошук - ключовий аспект усього бренду. Нові матеріали, незвичайні рішення, інший підхід, відмінний від звичної класики. Відмінна риса - заводна голівка годинника і кнопки розміщені не справа, а ліворуч.

Годинник Welder Moody - це моделі, які завжди відповідатимуть настрою свого власника. На думку Итало час саме по собі залежить від настрою. Темпераментність можна передати червоним, спокій - зеленим. Уся гама кольорів - це відтінки нашого настрою протягом дня. Ця думка наштовхнула його на створення особливого фотохромного скла для наручного годинника. Воно міняє колір залежно від руху і нахилу циферблату.
Повний опис