• Догляд для обличчя
Про бренд

RIMMEL

RIMMEL — британський бренд декоративної косметики. Rimmel був заснований Еженом Риммелем понад 200 років тому. Історія компанії розпочалася з парфумерії, а згодом бренд почав виробляти косметичні засоби. Найвідомішим продуктом Rimmel є туш, яка стала візитівкої компанії. Це призвело до того, що термін "ріммель" вживається у значенні "туш для вій", у багатьох середземноморських мовах. На сьогоднішній день бренд є одним із найпопулярніших у світі мейкапу.

Компанія Rimmel відрізняється особливим підходом до створення декоративних косметичних засобів. Косметика розробляється на основі натуральних компонентів, а також є гіпоалергенною. Rimmel насамперед цінує природну красу жінки. Саме тому бренд виготовляє декоративну продукцію, яка лише підкреслює цю привабливість, а не приховує її під великою кількістю косметики.

Всі декоративні засоби Rimmel є ефективними та стійкими. Тональні креми не тільки ретельно приховують недоліки, такі як пігментні плями, висипання та інші нюанси, але і запобігають їхній появі.
Повний опис