• Жіночий одяг
Про бренд

Прованс

ТМ «Прованс» - це провідний виробник виробів домашнього текстилю, які впевнено завойовує серця своїх покупців. Присутня на ринку з 2013 року, торгова марка завжди крокує в ногу з часом і слід як модним віянням, так і класичним усталеним тенденціям. Provence - це команда успішних дизайнерів і фахівців своєї справи, які розбираються в різних стилях, використовуючи європейські тканини для дизайну інтер'єрів. Тримаючи руку на пульсі, ТМ «Прованс» завжди створює сучасні та стильні речі для того, щоб зробити будинок затишним і радісним.

Висока якість італійських тканин і відмінний пошив, які притаманні всім виробам цієї торгової марки - особливості кожного виробу, виконаного фахівцями. З огляду на і моду, і різноманітність стилів (прованс, сільський бохо і т.д.), дизайнери створюють справжні шедеври для декору інтер'єру.

Унікальний дизайн - ще одна приваблива сторона, якій відрізняється магазин текстилю. Контактуючи безпосередньо із зарубіжними виробниками тканин, ми пропонуємо недорогі, але при цьому якісні вироби. Тут ви можете придбати текстиль в стилі прованс, який подарує в кожному будинку затишок і гармонію.
Повний опис