Про бренд

O bag

ВИНИКНЕННЯ БРЕНДА О BAG
У 2009 році на східному узбережжі Італії, в місті Падуя, зібралася команда однодумців, об'єднаних бажанням створити унікальний інноваційний бренд, який назавжди змінить звичне розуміння про аксесуари, зможе підкорити не тільки італійський, але й світовий ринки. Так народилася невелика, але динамічна компанія FullSpot (нині O bag) та її перший продукт – годинник-конструктор O clock.
ГОЛОВНІ РИСИ БРЕНДА O BAG
1. Комбінування
Натхненні принципом «відкритої архітектури» в світі комп'ютерної техніки, дизайнери компанії вирішили, що аксесуари нового часу повинні так само легко збиратися та розбиратися. Саме тому вся продукція бренду O bag складається з різних компонентів, які легко об'єднати в ідеальний аксесуар. Годинники, наприклад, складаються з легко замінних ремінців і циферблатів, а сумки – з корпусів, ручок, підкладок і т.д.
2. Дизайн, форма, колір
Колірна палітра аксесуарів O bag нескінченна, а дизайн і форма – головний засіб вираження індивідуальності.
3. Інноваційність і екологічність матеріалів
Спінений каучук, силікон, гріламід та інші матеріали, що використовуються, екологічні, зносостійкі, легкі та гіпоалергенні.
4. Безкомпромісна якість
Фраза «Made in Italy» – вже давно є синонімом якості продукції. Саме там виготовляють більшість продукції бренда O bag.
ПОПУЛЯРНІСТЬ БРЕНДА O BAG
Завдяки правильно обраному напрямку, продукція O bag стала настільки популярною, що вже в 2010 році (всього за рік після створення) в Італії відкрилося більше 10 магазинів. А ще через рік їх стало близько 50.
Повний опис