• Догляд за волоссям
  • Догляд для обличчя
  • Догляд за тілом
Про бренд

Mr.Scrubber

Mr.SCRUBBER – це бренд, який любить вашу шкіру, ніжно піклується про її красу і молодість, невтомно працює над покращенням стану вашої шкіри і перетворює догляд на істинне задоволення. 

Свою діяльність український виробник розпочав в 2015 році з виготовлення кавових скрабів, і вже сьогодні асортимент продукції налічує більше 500 позицій. 

Засоби для тіла, обличчя, волосся, чоловічий догляд, серія для дому і ванни стали улюбленими не тільки для українців. Офіційні представництва діють у Молдові, Польщі, Азербайджані, Катарі. У Молдові й Україні відкрили двері перші фірмові магазини. 

Для створення засобів компанія відбирає тільки найкращі сертифіковані компоненти і дійсно працюючі формули. Завдяки цьому ви отримуєте той результат, на який розраховуєте, і навіть трішки більше, адже кожен продукт виготовляється руками майстрів та отримує частинку тепла і турботи виробника. Натуральна косметика покращує стан шкіри і волосся, не викликає звикання і дозволяє з часом усунути всі косметичні недоліки. Широка лінійка серій і засобів дозволяє підібрати косметику для будь-якого типу шкіри, віку чи навіть способу життя.
Повний опис