Про бренд

Lumberjack

Торгова марка Lumberjack — це неперевершене поєднання стилю та комфорту для людей, які ведуть активний спосіб життя. Бренд вирізняється своїм особливим неповторним характером, що кардинально відрізняється від інших марок взуття. Ця продукція дуже зручна та практична.Її особливий американський стиль приваблює вільних і вольових людей.

Потрібно відзначити, що фірма Lumberjack неймовірно швидко змогла заслужити на повагу серед клієнтів. Сьогодні продукція бренду є зручним і міцним взуттям, яке підходить як для повсякденного життя, так і для експедицій і серйозних походів. Тисячі сучасних молодих людей асоціюють цей лейбл із впевненістю та комфортом та обирають для себе лише взуття Lumberjack.

Вся продукція створена за спеціальною технологією, завдяки якій взуття має грязевідштовхувальні та антистатистичні властивості, що є дуже актуальним серед любителів стилю casual. Крім того, взуття Lumberjack має дуже цікаве оформлення - це спокійні приглушені відтінки шкіри, цікава форма колодки, яка надає моделям свій неповторний оригінальний стиль. Візитною карткою продукції є знамениті жовті черевики з нубуку, які, до речі, вже довгий час мають надзвичайний попит. Колекції таких черевиків регулярно оновлюються новими стильними моделями, тому у кожного затятого модника в гардеробі знайдеться парочка таких.

Все взуття виготовлене з натуральних, теплих та якісних матеріалів, які прослужать тривалий час. Доведено, що вся продукція цієї торгової марки відповідає найвищим стандартам якості. Кожна нова модель продумується дизайнерами до дрібниць і тому відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів. Крім продумування дизайну, виробники роблять великий акцент на зручність та практичність взуття при носінні та, поєднуючи високу майстерність та сучасні технології, створюють високоякісне відмінне взуття.
Повний опис