• Догляд для обличчя
Про бренд

Jole

Jole Cosmetics – український косметичний бренд доглядової косметики.
Нашу продукцію ми виробляємо в Україні на заводі, який стандартизований згідно ISO 9001:2015 и ISO 22716 GMP.
Продукти нашого бренду виготовляються командою професійних косметичних технологів спільно з косметологом згідно технічного стандарту України.
Вся наша продукція проходить експертизу СЕС та має Заключення про відповідність встановленим медичним критеріям.

ЦІННОСТІ БРЕНДА JOLE:


Безпека: в створенні наших продуктів ми опираємося на наукові роботи, медичні дослідження, рекомендації ведучих світових дерматологічних організацій. Всі наші косметичні засоби тестуються добровольцями на безпеку та ефективність.
Ефективність: Ми використовуємо в наших продуктах активні інгредієнти, ефективність яких підтверджується в наукових та медичних дослідженнях. В створенні функціональних продуктів ми опираємося на рекомендації дерматологічних організацій з високим рівнем репутації.
Розвиток: Ми ретельно відслідковуємо самі останні новини та досягнення в косметології, медицині, клітинній біології, молекулярній генетиці, хімії для того, щоб створювати ефективні і водночас безпечні косметичні засоби.

Чого ми не робимо:
1. Ми не тестуємо косметику на тваринах.
2. Ми не обіцяємо чудес, ми опираємося на факти та надаємо посилання на джерела.
3. Ми не використовуємо відкриті банки та прозорі флакони для продуктів, які містять інгредієнти, що втрачають ефективність від контакту зі світлом та киснем.
Повний опис