• Аксесуари
Про бренд

Дюна

Ласкаво просимо до яскравого світу «DUNA»

Цього весняно-літнього сезону здіймайтеся на вершини яскравого настрою з новою колекцією DUNA! Спеціально для вашої стильної родини вкотре пропонуємо захопливий мікс якості й дизайну. Приготуйтеся :)

Ми ретельно формували асортимент, добираючи візерунки й відтінки, сировину і особливості відв’язування так, щоб вашим ніжкам у наших виробах було комфортно й радісно від першого весняного тепла й до найгарячіших літніх днів.

Тож зустрічайте запаморочливе розмаїття моделей для різного взуття й нагод – усе, як і належить фабриці з повним спектром шкарпеток, панчіх і колготок.

Уже з перших митей знайомства ви зрозумієте, що наші вироби не лише привабливі на вигляд, але й наділені зразковою якістю. Ми виготовляємо їх із сировини найвищого ґатунку, яку нам напряму постачають із Туреччини, Пакистану, Індії, Італії та Польщі. Пошив здійснюють вправні майстри з використанням найпрогресивнішого обладнання. До того ж на всіх етапах виробництва відбувається ретельний контроль якості. Такі наші старання заслужено відзначили нагородою

«Вища проба України» і сертифікатом міжнародного зразка

Oeko-Tex Standard 100. Однак головним нашим здобитком завжди буде втіха, яку приносять вам наші вироби

«DUNA» – зроблено з любов'ю!

Повний опис