• Догляд для обличчя
Про бренд

Dr.HEDISON

Dr.HEDISON – провідний бренд професійного догляду за шкірою родом з Південної Кореї, широко відомий у корейських дерматологічних клініках і салонах з 2008 року. Засоби розробляються професіоналами в галузі дерматології та косметології, на високотехнологічних підприємствах та найкращих корейських лабораторіях. Експерти-технологи бренду намагаються знайти найкращі рішення для різних проблем шкіри, з якими стикаються косметологи. 

Головні цінності бренду впродовж усієї його історії – це висока ефективність складів, високоякісні, безпечні активи та Cruelty-Free (відмова від тестування продукції на тваринах). Dr.HEDISON демонструє злиття біотехнологій, нових розробок, унікальних інгредієнтів та клінічного досвіду спеціалістів у галузі дерматології. 

Професійна косметика Dr.HEDISON особлива своїми інноваційними формулами з високою концентрацією потужних рослинних і високотехнологічних інгредієнтів, а також клінічно доведеною ефективністю та максимально комфортними і приємними текстурами на кожен день.
Повний опис