Покупки по-новому

Все обновки под рукой. Бонусная карта. Персональные подборки. Сканер штрих-кода

укр
0 800 30-99-19
Безкоштовно по Україні
  • Увійти
  • Реєстрація
Оберіть спосіб входу
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
або
E-mail
Пароль
Ще не зареєстровані? Перейти до реєстрації?
Забули пароль?
E-mail
Готово

Безпека

1.   Загальні положення

1.1.     Ця угода укладається між ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» - компанією, що надає доступ та послуги сайту intertop.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б одну сторінку сайту або скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту intertop.ua, наданих ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

1.3.Використовувати інтерактивні ресурси сайту intertop.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2.Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2.У деяких випадках ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача».

2.4.Для того щоб забезпечити Вас актуальною інформацією, ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.Як і багато інших сайтів, сайт intertop.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6.Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів на сайті INTERTOP.ua.

2.7. Дані на сайті intertop.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1.Об'єкти, розміщені на сайті intertop.ua, є інтелектуальною власністю ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

3.2. На сайті intertop.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту intertop.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

4.2. Копіювання матеріалів сайту без попередьої письмової згоди ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» заборонено.

4.3.Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.

5. Заключні положення

5.1. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» буде розцінювати факт використання користувачем сайту intertop.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.2.Діяльність ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.3. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою intertop.ua/security/