Акционные товары по акции «Распродажа предыдущих сезонов» в период с 16 по 22 января возврату не подлежат!

укр
0 800 30-99-19
Безкоштовно по Україні
  • Увійти
  • Реєстрація
Оберіть спосіб входу
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
або
E-mail
Пароль
Ще не зареєстровані? Перейти до реєстрації?
Забули пароль?
E-mail
Готово


Безпека

1.   Загальні положення

1.1.     Ця угода укладається між ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» - компанією, що надає доступ та послуги сайту intertop.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б одну сторінку сайту або скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту intertop.ua, наданих ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА».

1.3.Використовувати інтерактивні ресурси сайту intertop.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2.Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2.У деяких випадках ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача».

2.4.Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» з Вашого явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин intertop.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6. При оплаті замовлень кур'єру за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі (аналогічно оплаті платіжними картами в роздрібному магазині). При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, в Інтернет-магазин http://intertop.ua/ не передається.

2.7. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину INTERTOP.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій буде потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (http://intertop.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення.

2.8.Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів в інтернет-магазині INTERTOP.ua.

2.9. Дані на сайті intertop.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1.Деякі об'єкти, розміщені на сайті intertop.ua, є інтелектуальною власністю ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

3.2. На сайті intertop.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

3.3.Погоджуючись з умовами, Користувач надає згоду на збір і обработку своіх персональних даних включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою пов'язаних з можливістю надання інформації про товари і послуги, які потенційно можуть становити інтерес, а також з метою збору і обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту intertop.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА».

4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3.Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.

5. Заключні положення

5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту intertop.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» буде розцінювати факт використання користувачем сайту intertop.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3.Діяльність ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «INTERTOP УКРАЇНА» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою intertop.ua/security/