Гарантії

З питань гарантійного ремонту Ви можете звернутись до будь-якого магазину нашої мережі

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких повинні відповідати взуття та супутні товари:

ДСТУ 2157 "Взуття. Терміни та визначення";
ДСТУ 2158 "Взуття. Дефекти. Терміни та визначення";
ДСТУ 26167:2009 "Взуття повсякденне. ТУ";
ДСТУ 19116:2007 "Взуття модельне. ТУ";
ДСТУ 26166-84 "Взуття повсякденне із синтетичних та штучних шкір. ТУ";
ДСТУ 26165:2009 "Взуття дитяче. ТУ";
ДСТУ 2063 "Взуття для активного відпочинку. ТУ";
ДСТУ 1135:2007 "Взуття домашнє, дорожнє. ЗТУ";
ДСТУ 28754 "Ремені поясні та для годинників. ЗТУ";
ДСТУ 28631:2006 "Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї. ЗТУ";
ДСТУ 8541 "Вироби панчішно-шкарпеткові, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ТУ";
ДСТУ 2056 "Колготи, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ЗТУ";
ДСТУ 28846 (ISO 4418)"Рукавички та рукавиці. ЗТУ".

Гарантійні строки товарів згідно ДСТУ:

Взуття для дорослого населення:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття дитяче:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття для активного відпочинку:
• 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.

Взуття домашнє та дорожнє:
• 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Шкіргалантерейні вироби:
• сумки господарські, пляжні, дитячі і шкільні рюкзаки, вироби дрібної шкіргалантереї – 30 днів;
• сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні – 30 днів;
• ремені – 30 днів;
• рукавички – 30 днів.

Згідно з р. І ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний строк — це строк, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов’язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.

Строк служби — календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Строк служби дорівнює гарантійному строку.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з р. ІІ ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.

Гарантійний строк носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу чи початку сезону (для взуття):

• Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
• Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;
• Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.

Як правильно вибрати взуття

Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру та повноті взуття, стопа у взутті не повинна бути стисненою, тому що в разі невідповідності розмірів взуття можуть виникнути проблеми: з одного боку, неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я ніг, а з іншого – це може спричинити деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та заломів. Невірно підібране за розміром чи повнотою взуття не є причиною для звернення з претензією.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне та інше). Форма та висота каблука повинні відповідати статурі споживача.

Спочатку носіть взуття недовго, щоб воно могло пристосуватися до форми ноги.

На роботу носіть зручне взуття, на каблуці висотою 30 – 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткотермінового носіння на вихід; спортивне – для занять спортом.

Порядок експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів

Після кожного носіння приводьте взуття в порядок. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямого сонячного проміння і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття. Взуття та шкіргалантерейні вироби повинні бути захищені від потрапляння прямого сонячного проміння, від впливу пари, газів та хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників та інше).

Взуття не слід мити й сильно терти, тому що взуття втратить свій первісний зовнішній вигляд. Взуття забороняється прати в пральній машині, а також використовувати відбілювач. Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстібнутим), користуйтеся ріжками для взуття – це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення. Не знімайте взуття не розшнурованим та наступаючи на задник – це запобігатиме відриванню підошви. Обережно обходьтеся з декоративною фурнітурою на взутті.

Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряною обтяжкою каблука, з верхом з тканин, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такого взуття не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви. Продавець надає гарантію водонепроникності лише на гумове взуття та взуття з використанням водонепроникних мембран.

Не носіть взуття на високих або тонких підборах по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може призвести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначене для носіння за умов рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на його поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не повинні бути підставою для подання претензій виробнику.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом строку служби встановлених Законодавством України та нормативно-технічною документацією.


1. Загальні положення

1.1. Ця угода укладається між ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» - компанією, що надає доступ та послуги сайту intertop.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту – відвідувачем сайту).

1.2. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту  intertop.ua, наданих ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

1.3. Використовувати інтерактивні ресурси сайту  intertop.ua,  залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2. Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2. У деяких випадках ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення на сайті, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача».

2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» з вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5. Як і багато інших сайтів, сайт intertop.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.7. При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину INTERTOP.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку, на якій потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (intertop.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення..

2.8. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів на сайті INTERTOP.ua.

2.9. Відомості на сайті intertop.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3. Політика конфіденційності

3.1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті intertop.ua, є інтелектуальною власністю ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

4. Використання матеріалів сайту

4.1. Авторські права на матеріали сайту intertop.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА».

4.2. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення..

5. Використання матеріалів сайту

5.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту intertop.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2. Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» буде розцінювати факт використання користувачем сайту intertop.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3. Діяльність ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «ІНТЕРТОП УКРАЇНА» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою intertop.ua/security/.

Вінницька обл.
21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, тел.: (0432) 39-9955

Волинська обл.
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 8, тел.: (0332) 72-4826

Дніпропетровська обл.
49044, м. Дніпро, вул. Барикадна, 23, тел.: (0562) 744-0946

Житомирська обл.
10014, м. Житомир, вул. Черняховського, 3, тел.: (0412) 41-8986

Закарпатська обл.
88000, м. Ужгород, пл. Петефі, 14, тел.: (0312) 61-6374

Запорізька обл.
69093, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 9, тел.: (0612) 64-7512

Івано-Франківська обл.
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича, 6, тел.: (03422) 2-4866

Кіровоградська обл.
25006, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2, тел.: (0522) 22-2653

Київська обл.
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 6, тел.: (044) 279-9262

Львівська обл.
79000, м. Львів, вул. Чайковського, 20, тел.: (0322) 72-2863

Миколаївська обл.
54001, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58, тел.: (0512) 36-8344

Одеська обл.
65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, тел.: (0482) 22-6168

Полтавська обл.
36011, м. Полтава, вул. Пушкіна, 16, тел.: (0532) 56-5634

Рівненська обл.
33028, м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 5, тел.: (0362) 22-1423

Сумська обл.
40007, м. Суми, вул. Харківська, 101, тел.: (0542) 33-3487

Тернопільська обл.
46001, м. Тернопіль, бул. Шевченка, 11, тел.: (0352) 52-3216

Харківська обл.
61022, м. Харків, вул. Сумська, 45, тел.: (057) 700–3968

Херсонська обл.
73000, м. Херсон, вул. Бєлінського, 15, тел.: (0552) 24-6052

Хмельницька обл.
29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, тел.: (0382) 76-2929

Черкаська обл.
18008, м. Черкаси, вул. Крупської, 56, тел.: (0472) 45-6205

Чернівецька обл.
58000, м. Чернівці, вул. М. Заньковецької, 4, тел.: (0372) 55-3189

Чернігівська обл.
14005, м. Чернігів, пр. Миру, 49-А, тел.: (04622) 7-4884

м. Київ
04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 29-А, тел.: (044) 417-2127