Культура свідомого споживання від INTERTOP
Коли все змінилося? Може, коли ви вперше відчули, що восени не туман застилає місто, а смог? Чи тоді, коли річка в бабусі, де ви купались в дитинстві, перетворилася на струмок? Може, коли в Гренландії відколовся найбільший айсберг?

На планеті усе пов'язано між собою: від людського втручання природа змінилась не тільки в лісах Амазонії, все змінилося у нас вдома. Але є хороші новини: нам під силу все виправити, якщо навчимось споживати свідомо.

Ми щодня обираємо. Взяти пластиковий пакет на касі чи відмовитись, прогулятись пішки чи їхати на авто. Купити одну пару якісного взуття, що служитиме нам роками, або кілька дешевих, що підуть у смітник за сезон.
Ми щодня обираємо,
яким трендам слідувати: тим, що рятують коралові рифи, чи тим, що потрапляють у модний пантон.
Уявіть: щоб зробити вашу десяту «хай собі буде» футболку, потрібно близько 2500 літрів води. Ні, не так. Цілих дві з половиною тисячі літрів води! Що, як замість цих десяти футболок можна купити одну — хорошу? Що, як замість цих десяти футболок ви збережете воду, яку людина питиме півжиття? Звісно, ви маєте право думати, що одна людина й зайва футболка нічого не вирішать. Але нас 7,5 мільярдів, тому ви — не самі.

Змінитись заради себе і планети, змінитись, щоб врятувати людство, — ось вибір найпрогресивніших компаній світу й, однозначно, вибір INTERTOP. Ми й раніше співпрацювали з відповідальними брендами та реалізували екологічні проекти. Однак, починаючи з цього року свідоме споживання стає головним принципом розвитку нашої компанії. Ми робимо це, бо хочемо сформувати культуру відповідального споживання серед українців та у світі. Ми робимо це, бо не можемо дозволити собі байдужість.
Будьмо разом екоїстами — людьми, що розуміють: турбуватися про природу означає турбуватися про себе.
Цінуйте не кількість речей, а якість
Коли купуєш якість — це стосунки на роки, а не тимчасове знайомство. Скільки у вашій шафі дешевих речей, придбаних на розпродажах у гарячці знижок? А які з них ви по-справжньому любите? У наших магазинах завжди були бренди, що свідомо підходять до кожного етапу виготовлення речей (приміром, Timberland, Ecco, Marc O'Polo, The North Face), і таких виробників, що ставлять якість на перше місце, буде тільки більше! Просто нагадуємо: менше — не означає «нічого вдягти». Менше — означає: у вас тільки найкращі речі.
Давайте речам другий шанс
Речі стають сміттям, коли ми їх викидаємо. Може, час припинити? Ремонтуйте, віддавайте на переробку, даруйте, продавайте — просто дайте їм другий шанс. І ви здивуєтеся, скільки радості може принести іншому річ, яку ви хотіли відправити на смітник. Ми от упевнені: не треба викидати сьогодні те, що можна переробити завтра, тому проводимо майстер-класи із повторного використання взуття та одягу.
Переходьте на речі нового покоління
Особливо на ті, що створені з перероблених матеріалів або за допомогою нових економніших технологій. Вони заощаджують на ресурсах, бо не створюють з нуля, і часто виграють в якості — хіба це не подвійний профіт? Ми ж, у свою чергу, збільшимо у магазинах кількість брендів стійкої та етичної моди, щоб вам було з чого обирати.
Не розмінюйтеся на одноразове
Чисто там, де не смітять — просто зменшуйте кількість своїх відходів: не використовуйте зайву упаковку та одноразові речі. Наприклад, пластиковий пакет у 9 із 10 випадків вам насправді не потрібен. А в одному випадку, де без нього дійсно не обійтися, візьміть наш! Пакети INTERTOP відтепер виготовлені з переробленого паперу і мають маркування щодо утилізації.
Зробіть свідоме споживання звичкою
Сортуйте сміття, користуйтеся громадським транспортом або ходіть пішки, коли це можливо, підтримуйте «зелених» виробників та громадські екологічні ініціативи. Так багато способів допомогти планеті — просто перетворіть їх на свої побутові звички. Приміром, приносьте до нас зношене взуття — ми запустили у магазинах пункти його прийому для правильної утилізації, аби ваші старі черевики не лежали роками на звалищах. Ми також дуже вдячні, що тисячі з вас схвалюють нашу «Екостежку», тож обіцяємо продовжувати такі проекти.
Знаєте, річ не тільки в тому, щоб врятувати природу. Річ і у тім, щоб врятувати себе. І щоб зробити це, не обов'язково ставати активістом. Просто будьте людиною, що дбає про власний дім.
Будь людиною, що називає цим домом планету. Це ж так природно — будь екоїстом!
Приносьте взуття на утилізацію у наші магазини INTERTOP
за адресами:
м. Київ, просп. Перемоги, 23
м. Одеса, пл. Незалежності, 1
Львівська обл., с. Сокольники, вул. Стрийська, 30, ТРЦ King Cross Leopolis
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 36 Б
м. Харків, пл. Свободи, 7
Будьте екоїстами
та діліться цим маніфестом з близькими
Приєднуйтесь до культури свідомого споживання та турбуйтеся про природу, мов про себе.