ПІДТРИМАЙ НЕСКОРЕНИХ

ПІДТРИМАЙ НЕСКОРЕНИХ
ГО «Повернись живим» спільно з БО «МБФ «Повернись живим» та INTERTOP в рамках спільної Благодійної акції «Підтримай нескорених», збирають 10 000 000 гривень на реабілітацію поранених військових та ветеранів ЗСУ для їх участі у спортивних заходах та підготовки і забезпечення національної збірної України під час участі в Invictus Games — міжнародних змаганнях для військових, які зазнали поранень.

Уже вдалось зібрати 4 026 114 грн

Ми усвідомлюємо, що кількість ветеранів в Україні буде зростати. Ми розуміємо, що ветерани, як і наші воїни на фронті, потребують фізичної та психологічної підтримки вже зараз.
Долучайтеся, аби допомогти нашим захисникам загоїти видимі та невидимі рани!

Ваша підтримка — дієвий спосіб подякувати нескореним!

Проєкт передбачає можливість перевести будь-яку добровільну суму пожертв на касі мережі магазинів Intertop, Ecco, Skechers, Timberland, Geox, Clarks, Vans, The North Face, Marc O`Polo, Armani Exchange, Emporio Armani, EA7, Napapijri, Kiko Milano в рамках Благодійної акції «Підтримай нескорених» до ГО «Повернись живим». Зібрані кошти підуть на підтримку і відновлення поранених військових та ветеранів ЗСУ та забезпечення підготовки національної збірної України для участі в Invictus Games, збір триватиме у період з 26.05.2023 р. по 17.06.2023 р.

Мінімальна сума добровільного внеску на касі магазину складає 1 грн.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:
- Хочете підтримати ініціативу – повідомте касира
- До вашого чека касир додає суму, яку ви бажаєте перевести у ГО «Повернись живим» (від 1 грн)
- ТОВ «Інтертоп Україна» перераховує зібрані кошти ГО «Повернись живим» на підтримку і відновлення поранених військових та ветеранів ЗСУ.

Ви також можете зробити пожертву безпосередньо на сайті «Повернись живим»

Потурбуймося про тих, хто захищає нас!
Офіційні правила благодійної акції – https://drive.google.com/drive/folders/16D_cSGXv7cTR3-ZfodVNYuhLAbmwCz5c