Про бренд

Piel cosmetics

Piel Cosmetics – це український бренд професійної доглядової косметики, створеної на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти і наносрібла. Засоби бренду не тестуються на тваринах і допомагають перш за все вирішити проблеми шкіри та волосся, а не замаскувати їх.

В асортименті Piel Cosmetics більше 120 засобів, серед яких – базова лінійка для догляду за обличчям, продукти для волосся та тіла, косметика для чоловіків та професійна лінійка, створена для використання косметологами. Компанія створила засоби для догляду за різними типами шкіри – молодою, зневодненою, проблемною, чутливою, серію проти старіння, кругів і набряків під очима, а також захисні засоби проти УФ-випромінювання та холоду.

Засоби Piel Cosmetics комплексно впливають на стан шкіри – відновлюють мікробіом, попереджають старіння та мають накопичувальний ефект, властивий виключно професійній косметиці. У складі продукції бренду немає парабенів, формальдегідів, SLES, SLS та барвників, а якість сировини і відповідність європейським стандартам підтверджує міжнародний сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice). Завдяки Piel Cosmetics ви можете щодня підтримувати здоровий стан шкіри, забезпечити профілактику виникнення проблем, зберегти молодість та позбутися тих проблем, що вже існують.
Повний опис