Про бренд

O! Clothing

Бренд зручного одягу на кожен день для всієї сім’ї, що включає кілька стильних лінійок одягу: куртки, спортивний одяг, піжами, білизна, одяг для малюків.

Завдяки великому асортименту та різноманіттю кольорів легко компонувати різні варіації комплектів для дорослих та дітей. Для пошиву одягу обираються тканини преміум якості, щоб обрані речі слугували впродовж довгого часу не втрачаючи форми й дарували своєму власнику комфортні відчуття.

Особливої уваги заслуговують двосторонні куртки. Лаконічний дизайн виглядає стильно завдяки контрастним кольорам, які дитина могтиме міняти в залежності від настрою чи стилю. Великий вибір кольорів дозволить обрати курку під будь-який гардероб як хлопчиків, так і дівчаток.

Застібка-змійка легко відкривається і закривається, всі моделі курток мають як кишені для захисту рук за вітряної погоди з обох боків. В якості утеплювача використаний високотехнологічний синтетичний пух, завдяки якому куртки мають відмінні теплозахисні якості, але разом з тим не додають зайвого об'єму і ваги виробам. Куртки розраховані на температуру до + 5 ° C, але завжди орієнтуйтеся на відчуття вашої дитини.

Відмінно зберігає форму навіть після великої кількості прань. Легкі двосторонні демісезонні курточки O! clothing - ідеальний вибір на міжсезоння для вашої дитини.
Повний опис