• Жіночий одяг
  • Аксесуари
Про бренд

7/11 Seven Eleven

7/11 Seven Eleven одяг без кордонів - головні цінності бренду: свобода самовираження і толерантність до будь-яких відмінностей (гендеру, статурі, раси, сексуальної орієнтації). Бренд створює якісний унісекс з широкою розмірною сіткою, який виглядає актуально, незалежно від трендів. Одна з основних цілей бренду - робити такі речі, які клієнти будуть носити довго, через актуальні моделі та відмінний зовнішній вигляд. Втім, Юля дизайнер бренду, не обмежує себе і бренд гендерно-нейтральними рамками і часом видає непристойно жіночні, ультрасексуальние моделі. «Ми за стиль, а не за швидку моду - для всіх, хто любить виділятися і вибирає розумне споживання».

Формула кожної колекції: трохи тенденцій, багато ексцентрики і міцна база. На цьому фундаменті кожен може зібрати власний унікальний мікс. У кожній колекції є максимально некомерційні, авангардні моделі, за які 7/11 люблять найбільше. Юля завжди слідує плану - здивувати всіх моделями, і клієнти самі зізнаються, що їм складно передбачити якими ж будуть наступні колекції.

Щоб речі легко поєднувалися між собою, в більшості використовуються універсальні відтінки, а упор зроблений на складному крої та екологічних матеріалах нового покоління. Думаючи про планету, бренд повністю відмовився від використання натурального хутра, а також створив додатковий аккаунт в Instagram, де можна продати речі 7/11 Seven Eleven або купити їх у інших власників за символічні гроші, а також знайти хіти з минулих колекцій зі знижками. «Мені здається, круто давати друге життя речей, особливо коли людина поділяє цінності 7/11, і може собі дозволити покупку тільки за низькою ціною, наприклад у минулого власника».

За п'ять років існування бренд встиг відкрити флагманський шоурум, випустити 19 колекцій, підкорити зіркових інфлюенсерів і придбати чіткий фірмовий почерк. Далі в планах - заявити про себе на Європейському ринку, і далі робити свою маленьку історію, вже в світовому масштабі.
Повний опис