• Головна

Товари партнерів

  • Про продавця
  • Физическое лицо предприниматель Шевченко Андрей Васильевич Украина Юридический адрес: 08131, Киевская обл., Киево-Святошинский район, с. Софиевская Борщаговка, ул. Ленина, д. 39 ИНН: 2928515914 р / с 26003487264 в банке АО «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805
  • Доставка
  • Товар парнера ФОП "Шевченко Андрій Васильович" буде доставлено окремим замовленням на вибране відділення "Нова Пошта". Терміни доставки: до 3х робочих днів.
  • Повернення
  • Повернення придбаних на сайті INTERTOP товарів партнера POOLPARTY здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих Законом України "Захист прав споживачів". У випадках повернення товару Вам необхідно: 1) надіслати на електронну пошту ([email protected]) заповнену заяву на повернення товару; 2) надати товар запакованний у коробку, яка повинна бути товарного вигляду, без пожкоджень, товарну накладну; 3) повернення надсилати за адресою: Горецька Наталія 0634131115 Вишневе, Нова Пошта від.№3 4) повернення коштів на платіжну картку здійснюється впродовж 7-ми робочих днів з моменту отримання повернення нашим партнером; 5) пересилання товару здійснюється за рахунок продавця.
  • Умови продажу
Доставка
Товар парнера ФОП "Шевченко Андрій Васильович" буде доставлено окремим замовленням на вибране відділення "Нова Пошта". Терміни доставки: до 3х робочих днів.
Повернення
Повернення придбаних на сайті INTERTOP товарів партнера POOLPARTY здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих Законом України "Захист прав споживачів". У випадках повернення товару Вам необхідно: 1) надіслати на електронну пошту ([email protected]) заповнену заяву на повернення товару; 2) надати товар запакованний у коробку, яка повинна бути товарного вигляду, без пожкоджень, товарну накладну; 3) повернення надсилати за адресою: Горецька Наталія 0634131115 Вишневе, Нова Пошта від.№3 4) повернення коштів на платіжну картку здійснюється впродовж 7-ми робочих днів з моменту отримання повернення нашим партнером; 5) пересилання товару здійснюється за рахунок продавця.
Умови продажу

Жіноче взуття

Чоловіче взуття

Аксесуари

Дитяче взуття

Догляд

Одяг

Жіночий одяг

Чоловічий одяг

Дитячий одяг

Догляд за волоссям

Догляд для обличчя

Догляд за тілом