WHSПро бренд

WHS

WHS – популярний бренд, який належить пекінській торговій групі Хуаке Юйфу (Китай). Одним із основних напрямків є розробка та випуск різноманітних гірськолижних та сноубордичних костюмів, які дозволяють займатися зимовими видами спорту з комфортом та зручністю.
20 років досвіду роботи дозволили компані їWHSROMA запустити брендову лінію одягу з професійним дизайном, високоякісним пошиттям та інноваційними матеріалами. Для того, щоб продукти відповідали вимогам ринку, компанія створила Центр технологічних досліджень та розробок для забезпечення концепції дизайну, виробничого процесу та забезпечення конкурентної переваги продукту за якістю та ціною.
Виробнича база WHSROMA має міжнародне сучасне обладнання та професійний персонал. Щоб задовольнити потреби клієнтів, компанія постійно впроваджує інновації у бізнес-концепції, продукти бренду враховують вимоги ринку, основні тренди.

ТЕХНОЛОГІЇ

• DRY PLUS WEATHER PROTECTION [draɪ plʌs wɛðə prətɛkʃən] Просочення забезпечує чудовий захист одягу від проникнення вологи.
• SENSORTEX [sɛnsorteks] Мембранна тканина.
• 4-WAY STRETCH [4-weɪ strɛʧ] Вітронепроникний та водовідштовхувальний верхній шар зі 100% штучних еластичних волокон, які тягнуться в усі боки.
• WEAR PROGRESSION [weəьprəʊgrɛʃən] Висока зносостійкість.
• THUNDERON DIGENITE THERMO [θənderon diː-ʤənɪti θɜːməʊ] Органічний керамічний композитний утеплювач, який містіть волокна Thunderon. Ці волокна покриті ультра тонкою мембраною DIGENITE (Cu955), яка володіє майже всіма властивостямі міді, у тому числі доброю тепло- та електропровідністю. Володіє хорошими антибактеріальними властивостями, а також значно знижує рівень статичної електрики. Обробка швів термопластичною стрічкою під високим тиском та температурою перешкоджає проникненню вологи. Доповнюють технологію використанням водовідштовхувальних ниток та прогумованих блискавок.
• DUPONT ™ SORONA ® - це утеплювач, який за своїми термоізолюючими характеристикам ідентичний натуральному пташину пуху, але при цьому має ряд переваг: еластичність, не гігроскопічність та гіпоалергенність. Кожен шар важить всього 5-10 г/м². Повітря між шарами підвіщує термоізоляцію. Волокно здатне надавати іншим волокнам нові властивості та підвищувати їхні характеристики. Sorona можна змішувати з будь-якими видами інших волокон: як з штучними, так і з природніми. Його додають у льон, бавовну, поліестер, нейлон та інші тканини.
• Ventilation [ˌVɛntɪleɪʃən] Cистема вентиляції на блискавці у куртках під пахвами.
• GOGGLE POCKET [gɒgl pɒkɪt] Кишеня для окулярів.
• Конструкція HEAT SEAL [hiːt siːl] – це термічна склейка верхнього матеріалу та матеріалу підкладки. У результаті використання досягаються наступні показники - зменшення міграції пуху, зменшення втрати власного тепла, додаткова перешкода для проникнення вологи.
• SNOW SKIRT [snəʊ skɜːt] Снігова спідниця.
• MOBILE POCKET [məʊbaɪl pɒkɪt] Кишеня для мобільного телефону.
• FABRIC FEATURE [fæbrɪk fiːʧə] Вставки в підкладці виробу. Тепло людини, відбиваючись від підкладки, повертається, а надлишок тепла та волога виводяться назовні. Має водовідштовхувальні властивості.
Повний опис