• Аксесуари
Про бренд

RITO

Українська трикотажна компанія RITO заснована в 1991 році. 
RITO - це український бренд дизайнерського трикотажу з власним виробництвом в Броварах. RITO - це сезонні колекції жіночого та чоловічого одягу, а лінія RITO HOME - це трикотаж та аромати для дому. Всі колекції створюються на сучасних німецьких машинах з найякіснішої італійської пряжі, талановитими дизайнерами та руками найкращих українських фахівців трикотажної галузі. 
Стиль RITO – це елегантність та комфорт. Колекції RITO обирають жінки та чоловіки, які вчаться, працюють, відпочивають та завжди йдуть за своєю мрією. Філософія і цінності бренду дуже ідентичні цінностям тих, хто його обирає. Ми любимо життя, зберігаємо довкілля, сортуючи сміття на виробництві та у магазинах. З 2018 року бренд RITO повністю відмовився від використання хутра та вступив у міжнародну спільноту виробників Fur Free Retailer. Ми ведемо благодійну та просвітницьку діяльність, допомогаючи дитячим будинкам областей України та проводячи екскурсії та стажування для майбутніх фахівців легкої промисловості з України та різних країн світу на нашому виробництві.
RITO - сучасний і екологічний бренд. При виробництві колекцій ми використовуємо технології luxury сегменту вив'язування по контуру, що дає можливість створювати високоякісні моделі, які здатні конкурувати з всесвітньо відомими модними брендами. 
RITO постійний учасник UKRAINIAN Fashion Week, а з 2018 року ми беремо участь в міжнародних шоурумах в Парижі та Мілані. 
Наші релізи на колекції RITO можна регулярно бачити в VOGUE, L'Officiel, ELLE та інших виданнях.
Повний опис