Grisport  • Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
Про бренд

Grisport

Історія

Історія успіху бренду Grisport почалася в далекому 1977 році. Брати-італійці Гріголато заснували свою компанію, надихнувшись успіхом інших майстрів. Бренд швидко завоював популярність в рідній Італії. Надалі взуття Grisport почала свою переможну ходу на ринки інших країн.
На момент створення фірми, взуттєва справа в Італії була широко поширена і популярна. Маючи перед очима велику кількість прикладів успіху взуттєвиків, брати Гріголато прийняли рішення про створення власного бренду. Саме від перших трьох букв прізвища засновників і створено було назва популярного нині взуття.
Мета компанії : з'єднання практичності і комфортності з оригінальністю і стильністю оформлення.
Особливості бренду:
Переваги взуття Grisport полягають у зручності при ходьбі, захисту від вологи, повітропроникності, підвищеної зносостійкості, можливості виключення травм, привабливих і сучасних моделях. Взуття Grisport призначене для активного проведення часу. Дуже важливо, щоб нога під час активних рухів надійно фіксувалася у взутті, але не здавлювалась, а також щоб була максимально захищена. Підтримка нормального кровообігу в стопі дуже важлива умова для комфорту ніг.
Бренд Grisport приділяє величезну увагу підошві взуття. Інноваційні матеріали та новітні технології допомогли створити унікальну за своїми якостями підошву. Навантаження рівномірно розподіляється по всій підошві, за рахунок цього забезпечується легкість при ходьбі і гарантується зняття навантаження зі стоп.
Устілки у взутті Grisport володіють антибактеріальними властивостями й виготовлені з повітропроникного матеріалу, що дозволяє нозі дихати, виключає появу попрілостей і мозолів.
Одним з проривів стало впровадження у взуття мембрани Gritex, яка не дозволяє рідини проникати всередину, але, при цьому, дозволяє вільно циркулювати повітрю.
Технології
- Gritex - дихаючий матеріал, що не пропускає вологу. Є досить стійким до дії вітру.
- Spo-Tex - спеціальний шар, який доповнює матеріал Gritex. Завдяки його наявності ви можете не боятися, що вода потрапить всередину вашого взуття.
- Cordura - міцний і довговічний матеріал, який здатний відштовхувати воду.
- Support System - система максимального комфорту, за якої стопа отримує відмінну підтримку.
- Sympatex - матеріал використовується для виготовлення підошви: він забезпечує надійний захист взуття від протікання.
- Vibram - технологія, яка сприяє зчепленню з поверхнею, не залежно від виду останньої.
Повний опис