Покупки по-новому

Покупки по-новому Все обновки под рукой. Персональные подборки. Сканер штрих-кода

рус
0 800 30-99-19
Бесплатно по Украине
  • Войти
  • Регистрация
Выберите способ входа
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
или
E-mail
Пароль
Не зарегистрированы? Перейти к регистрации?
Забыли пароль?
E-mail

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!


            23 квітня о 10.00 TIMBERLAND запрошує всіх бажаючих приєднатися до наймасштабнішого прибирання в рамках всеукраїнської щорічної екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!”

             
Команда TIMBERLAND буде залучатися до прибирання лісової ділянки на території Гідропарку у Києві. Прибирання починається о 10.00.  

  Дрес-код:

-          Жовті черевики та інше взуття Timberland вітається

-          Зручний одяг в якому буде комфортно прибирати лісову ділянку

  В рамках фестивалю:

 Прибирання ділянки в Гідропарку, конкурси та розіграші, майстер класи екологічного спрямування, а також майстер класи для дітей, виставка технологій “зеленої” енергетики, ярмарок продукції, що виготовляється зі вторинної сировини, кінозал під відкритим небом, сеанс йоги на пляжі, гра в петанк, концерт музичних рок-гуртів України та інше. 

 Мета акції – поширення культури дбайливого ставлення до навколишнього середовища та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів, а також створення особливої атмосфери для обміну досвідом і спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідної землі.

 Про акцію та організаторів:

Всеукраїнске прибирання («ЧИСТОФЕСТ») організоване громадською організацією “Let’s do it, Ukraine”, що об’єднує близько 400 000 волонтерів по всіх областях України. Організація є частиною всесвітнього руху “«Let’s Do It! World”, поширеного у 113 країнах світу.

Сайт організаторів

Facebook сторінка події

Следите за стилем жизни вместе с 1200 читателями