Покупки по-новому

Покупки по-новому Все обновки под рукой. Персональные подборки. Сканер штрих-кода

рус
0 800 30-99-19
Бесплатно по Украине
  • Войти
  • Регистрация
Выберите способ входа
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
или
E-mail
Пароль
Не зарегистрированы? Перейти к регистрации?
Забыли пароль?
E-mail

ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ПО ТХЕКВОНДО

2 − 3 травня 2015 відбудеться Відкритий міжнародний дитячо-юнацький турнір з тхеквондо (ВТФ) «Kубок Посла Республіки Корея в Україні серед дітей, юнаків та кадетів». Цей турнір − одна з найважливіших подій у спортивному житті України.У турнірі візьмуть участь 760 спортсменів з України та країн ближнього зарубіжжя. Серед учасників − чемпіонка світу серед кадетів Вікторія Собко, чемпіони України серед кадетів Максим Плачінта, Богдан Тихонов та Владислав Єрко, чемпіони міжнародних турнірів Андрій Тинний і Кирило Кобзан.

Серед дітей, юнаків та кадетів будуть розігруватися 75 комплектів медалей, а за командні змагання будуть вручені кубки. Також будуть присуджені 4 спеціальні номінації − «Кращий тренер», «Кращий суддя», «Кращий спортсмен» (хлопчик і дівчинка).

Місце проведення − Національний університет фізичного виховання і спорту України, м Київ, вул. Фізкультури, 1, корпус № 5.

Організатори турніру:
• Київська міська державна адміністрація;
• Посольство Республіки Корея в Україні;
• Федерація тхеквондо (ВТФ) України;
• Федерація тхеквондо (ВТФ) міста Києва.
За підтримки: Міністерства молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету України.

Церемонія відкриття відбудеться 2 травня з 12.00-13.00. У програмі - показовий виступ збірної команди м.Києва з тхеквондо під керівництвом чемпіона Європи та призера світу Олександра Емельяненко, виступ переможниці шоу «Голос діти» на «1 + 1» Ані Ткач та ансамблю корейських танців «ТООАДІ». У холі гостей чекає виставка з історії тхеквондо і корейської культури від Корейського культурного центру. Бої будуть проходити з 9.00 до 19.00 2 і 3 травня.


Чекаємо на Вас!
Следите за стилем жизни вместе с 1200 читателями