0 800 30-99-19

Бесплатно по Украине

Історія ECCO

 

Більше 50 років ECCO входить в трійку світових виробників взуття. Скандинавський дизайн, максимальний комфорт і ретельна перевірка якості – головні критерії при створенні колекцій ECCO.

Продукція ЕССО представлена більше ніж в 3000 фірмових магазинах в 90 країнах світу та незмінно популярна серед покупців. ЕССО завжди дотримується своєї філософії: ʺМи не просто створюємо стильне взуття, ми робимо його по-справжньому зручним. В основі розробки кожної моделі – принципи турботи про наших клієнтівʺ.

З моменту заснування в 1963 році і до теперішнього часу ЕССО – єдина в світі компанія, що повністю контролює всі етапи виробництва і реалізації: від безпосередньої обробки шкіри до примірки моделі її потенційним власником. Завдяки високим виробничим потужностям власних заводів ECCO є одним з найбільших постачальників якісної шкіри – декілька провідних брендів є клієнтами компанії. Тільки найкращі інноваційні технології та унікальний дизайн роблять взуття ЕССО дійсно винятковим. Саме тому покупці в усьому світі обирають моделі ECCO і залишаються вірні бренду довгі роки.


ІСТОРІЯ ECCO

1963 1981 1984 1988 1990 1991 1998 1999 2005 2007 2009 2012 2013 2016

1963

Карл Тусбі, керівник взуттєвої фабрики в Копенгагені, вирішив заснувати власний бізнес, придбавши порожній завод у Бредебро в Південній Данії.

Карл Тусбі був впевнений, що зможе реалізувати свої плани, адже в місті було достатньо кваліфікованої робочої сили, а місцева комуна прагнула залучити інвестиції в розвиток регіону і була зацікавлена ​​в розширенні бізнесу. Через майже 50 років з моменту заснування компанії ECCO можна відзначити, що проект перевершив всі очікування його засновників, і зараз на фабриці ECCO в Бредебро число співробітників більше, ніж кількість жителів міста на початку 60-х років. Незважаючи на труднощі, з якими довелося зіткнутися засновнику компанії і невеликій команді однодумців, Карл Тусбі залишився вірним своєму рішенню. Володіючи власним баченням перспектив розвитку бізнесу і підприємницьким талантом, вірою в можливості своєї продукції, він досяг успіху, випустивши першу лінію комфортного та функціонального взуття. Колекція 1970 року продемонструвала інноваційний підхід у виробництві взуття та визначила подальший розвиток компанії ECCO – постійний пошук нових ідей і технологій.

1981

ECCO запускає нову лінійку взуття Soft, яка миттєво стала бестселером і основою для подальших колекцій комфортного взуття, що користуються попитом протягом вже 30 років. Тоді ж на території Німеччини була відкрита перша дочірня компанія Eccolet Sko GmbH.

1984

В Португалії відкрита фабрика з виробництва взуття.


1988

ECCO розширює географію виробництва взуття в Європі і укладає договір з компанією Svit про створення ліцензійного виробництва в Чехословаччині, а в Австрії відкривається дочірня компанія ЕССО Trading Ges.m.b.H.


1990

Після декількох років співробітництва з дистриб'ютором і оцінки перспектив розвитку бізнесу на найбільшому світовому ринку, ECCO відкриває власне представництво в США.


1991

З метою збільшення обсягів поставок готових верхніх частин взуття для фабрик в Данії і Португалії було відкрито спільне підприємство ʺЕCCOʺ в Індонезії. У тому ж році було укладено угоду про ліцензійне виробництво з провідним взуттєвим підприємством Аргентини. Знаковою подією цього року стало отримання компанією ЕCCO почесного статусу ʺОфіційного постачальника королівського двору Даніїʺ.


1998

Відкривається нова фабрика ECCO в Словаччині.1999

У місті Тондер, поруч зі штаб-квартирою ECCO, пройшла офіційна презентація скульптури Пітера Брандеса ʺСтупняʺ. Цей вражаючий своїми розмірами монумент став символом ЕССО і однією з головних визначних пам'яток міста.


2005

Відкривається новий та найсучасніший завод в Китаї.

2007

У колекції Весна-Літо 2007 року ECCO вперше представляє моделі для активного відпочинку, виконані з унікального матеріалу – шкіри яка, яка відрізняється особливою міцністю і перевершує за своїми характеристиками інші типи натуральної шкіри, що використовуються в масовому виробництві.
2009

Представлена унікальна лінійка взуття BIOM – взуття для активного способу життя, що розроблялася спільно з інститутом біомеханіки в Кельні.


2012

ЕCCO входить в п’ятірку найбільших виробників взуття у світі. 2012 рік став роком нових звершень та змін. Бренд взяв курс на fashion. Моделі взуття стали більш стильними, не втративши при цьому традиційну фірмову зручність. В асортименті бренду з’являються капсульні колекції, що відповідають модним сезонним трендам. Компанія ECCO представляє головну прем’єру року – лінійку Sculptured 65.


2013

ECCO святкує 50-річчя запуском лінії взуття ЕССО Mind.
2016

Розпочався новий випуск серії Shape та Intrinsic.


next prev