Інтертоп: взуття в Україні

1.   Загальні положення

1.1.    Ця угода укладається між ТОВ «MTI» - компанією, що надає доступ та послуги сайту http://intertop.ua/ (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав хоча б на одну сторінку сайту або, що скористався хоча б одним з сервісів, що надаються в рамках сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту - відвідувачем сайту).

1.2.     Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту http://intertop.ua/, наданих ТОВ «MTI».

1.3.     Використовувати інтерактивні ресурси сайту http://intertop.ua/, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2.   Особисті відомості і безпека

2.1.     ТОВ «MTI» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2.2.     У деяких випадках ТОВ «MTI» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3.     Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача» (http://intertop.ua/user/profile/).

2.4.     Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, ТОВ «MTI» з вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.     Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин http://intertop.ua/ використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами . Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6.     При оплаті замовлень кур'єру за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на спеціальному мобільному банківському терміналі (аналогічно оплаті платіжними картами в роздрібному магазині). При цьому жодна конфіденційна інформація, крім повідомлення про оплату, в Інтернет-магазин http://intertop.ua/ не передається.

2.7.     При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину INTERTOP.ua за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку (https://ecommerce.liqpay.com), на якій потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (http://intertop.ua/order/), де вказано номер сформованого замовлення.

2.8.     Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки , який забезпечує максимальну безпеку платежів в інтернет-магазині INTERTOP.ua.

2.9.     Відомості на сайті http://intertop.ua/ мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

3.   Політика конфіденційності

3.1.     Деякі об'єкти, розміщені на сайті http://intertop.ua/, є інтелектуальною власністю ТОВ «МТІ». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

3.2.     На сайті http://intertop.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. ТОВ «MTI» не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

4.   Використання матеріалів сайту

4.1.     Авторські права на матеріали сайту http://intertop.ua/, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «MTI».

4.2.     Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

4.3.     Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та/або (tm) для їх позначення.

5.   Заключні положення

5.1.     Заповнюючи форму реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту http://intertop.ua/, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2.     Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «MTI» буде розцінювати факт використання користувачем сайту http://intertop.ua/, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3.     Діяльність ТОВ «MTI» проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4.     Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «MTI» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою http://intertop.ua/privacy-policy/.